کدخبر : 24846 |

جشن میلاد امام عصر عج دربیست محله شهرری


برگزاری جشن میلاد امام عصر عج ا… دربیست محله شهرری توسط مرکز افق آستان مقدس امامزاده عبدالله ع تا در روز پنجشنبه پانزدهم شعبان المعظم برگزار می شود.

مدیر آستان امامزاده عبدالله ع درگفت وگو با خبرنگار بقاع خبر گفت: با توجه به وضعیت موجود جامعه در خصوص شیوع ویروس منحوس کرونا و رعایت اصل مهم پیشگیری و تعطیلی همه بقاع متبرکه و تجمعات مذهبی و دینی، با توجه به نزدیک شدن ایام میلاد مسعود امام عصر عج ا…مرکز افق آستان مقدس امامزاده عبدالله ع با حمایت مسولین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری در راستای لبیک به پیام مقام معظم رهبری درخصوص ترویج مراسمات شادی با رعایت (فاصله اجتماعی) در نظر دارد با دعوت از گروه نورالحسین ع تا در روز پنجشنبه پانزدهم شعبان المعظم و عید میلاد امام عصر عج دربیست محله از محلات شهر به برپایی مراسم شادی بپردازد.

کبیری افزود:این برنامه مرکز افق آستان مقدس امامزاده عبدالله ع با حمایت مسولین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری برگزار می شود.

وی در پایان به درگاه خداوند منان برای نابودی این بیماری دعاکرد: از خدای کریم عاجزانه تمنا میکنیم به حرمت صاحب این ایام نورانی با نابودی کامل این بیماری در جامعه، مجدداً باب حضور عموم مردم به مجالس آل الله گشوده شود.

 

 

مربوطه به : أماكن مذهبيامامزادگاناخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :