کدخبر : 24724 |

 جوان نکائی و ساخت دستگاه تولید دستکش یک بار مصرف


دستکش یک بار مصرف از جمله مواردی بود که با شیوع بیماری کرونا نایاب شد و تاکنون روش های متعددی جهت دستکش یک بار مصرف معرفی شده است .

به گزارش بقاع نیوز: با نایاب شدن دستکش یک بار مصرف روش های آسان متعددی جهت دستکش یک بار مصرف از سوی کاربران در فضای مجازی معرفی شده است . در تازه ترین ویدئویی که در خصوص معرفی روش های آسان دستکش یک بار مصرف منتشر شده است .

امیرحسین احمدی با سرهم کردن یک تکه چوب، سیم و المنت اقدام به ساخت دستگاه کوچکی نموده است که هر فرد به تنهایی می‌تواند روزانه بیش از ۴ هزار جفت دستکش یکبار مصرف را در منزل تولید کند.

این دانش آموز سال یازدهم تجربی گفت: با توجه به کمبود دستکش در بازار ایده ساخت دستگاهی کوچک، ارزان و قابل حمل به ذهنم خطور کرد و با کمترین هزینه و امکانات آن را ساختم.

او می‌گوید: با افزایش تعداد دستگاه‌ها و اپراتور‌ها می‌توان نیاز یک شهر به دستکش یک بار مصرف را برآورده کرد چرا که هر اپراتور روزانه فقط با ۱۰ ساعت کار می‌تواند تا ۸ هزار دستکش یک بار مصرف تولید کند.

پور قربان مسئول موکب انصار الحسین شهرستان نکا نیز گفت: کارگاه تولیدی دستکش یکبار مصرف با نمونه‌هایی از اختراع این جوان نکایی و با همکاری بسیج سازندگی شهرستان راه‌اندازی شده است .

 اقدام جوان نکائی الگوئی در جهت رونق و جهش تولید  

بررسی میدانی خبرنگار بقاع نیوز در فضای مجازی در خصوص دستگاه های دستکش های یک بار مصرف اطلاعات زیر در خصوص دستگاه های مذکور در سایت فروشندگان این دستگاه ها مشاهده گردید .

قیمت ظرفیت ۶۰ عدد در دقیقه ۱۲۰ میلیون تومان

قیمت ظرفیت ۱۲۰ عدد در دقیقه ۱۶۰ میلیون تومان

ابعاد دستگاه ۳ متر در ۶۰ سانتی متر

برق مصرفی دستگاه تک فاز یا سه فاز بنابه سفارش مشتری

موتور گیربکس موتوژن تبریز با ۱ سال گارانتی در سرارسر کشور

تحویل ۱۵ روز کاریست و تحویل فوری نمیباشد

خوراک دستگاه رول های کیسه فریزر ۶۰ و ۸۰ سانتی متری می باشد

فضای مورد نیاز ۲۵۰ متر

مواد اولیه دستگاه توسط شرکت تامین نمیشود

به دلیل نوسانات شدید ارزی ،خرید آنلاین محصول تا اطلاع ثانوی مقدور نبوده و جهت خرید و سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمائید .

نیم نگاهی به مطالب منتشره در سایت فروشنده دستگاه های تولید دستکش یک بار مصرف ، گویای این واقعیت است که می توان با ید امیدوار بود ؛ با احساس نیاز ، خلاقیت ، امکانات موجود در کشور و حمایت دستگاه های ذیربط با همت جوانان و متخصصان  نیازهای دیگر کشور تامین و در سال جهش تولید شکوفائی اقتصادکشور را شاهد باشیم .

مربوطه به : اخبارپایگاهأماكن مذهبيدیگر حوزه هااخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی: , , , , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :