کدخبر : 24530 |

راه اندازی قرارگاه بهداشت در حرم شاهچراغ (ع)


شیراز- قرارگاه بهداشت و درمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) در راستای مقابله و ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا راه اندازی شد.


قرارگاه بهداشت در حرم شاهچراغ (ع) آغاز به کار کرد

به گزارش بقاع نیوز، ابراهیم عزیزی گفت: این قرار گاه قرار است با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان احمدی و محمدی (ع) نسبت به ارائه خدمات درمانی به مبتلایان ویروس کوید ١٩ اقدام کند.

رئیس قرارگاه بهداشت و درمان حرم مطهر احمد ابن موسی (ع) اضافه کرد: یکی از اهدافی که این قرارگاه به دنبال آن است ساماندهی و مدیریت توانمندی‌هایی است که در آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) و همچنین نیروهای مردمی وجود دارد و در این راستا نی سر شده از ظرفیت‌هایی که در حرمین احمدی و محمدی و سایر بقاع متبرکه استان وجود دارد استفاده شود.

منتخب مردم شیراز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان فارس موجب خواهد شد که استان فارس در مقابله با کرونا اقدامات شایسته ای انجام دهد.

عزیزی افزود: یکی از ظرفیت‌هایی که در استان فارس موجود است استفاده از توانمندی نیروی انسانی در راستای مقابله با کرونا است و با توجه به اینکه در استان فارس دارای نیروی انسانی مناسب و خودجوشی برای مقابله با ویروس کروناست می‌توان با استفاده از این نیروی انسانی در قرارگاه بهداشت و درمان حرم شاهچراغ (ع) نسبت به مقابله با این بیماری اعلام کرد.

به گفته وی حضور اقشار مختلف مردم در امداد رسانی به مناطق کمتر برخوردار در راستای مقابله با کرونا بخشی از وظایف حاکمیت دینی بر جامعه است.

منبع:مهر

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتمساجدتكيه،حسينيه وهیئت هااجتماعیسیر و سفراخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :