کدخبر : 24422 |

تولید ماسک در سه موکب استان مرکزی آغاز شد


 رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی گفت: تولید ماسک با هزینه خیران در سه موکب این استان آغاز شد.

«خلیل نجفی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: موکب‌های بیت‌الزهرا(س) خمین، امام علی‌ابن باقر خاوه اردهال و خواهران ساوه با استفاده از حمایت‌های مالی خیران اقدام به تولید ماسک کرده‌اند.

وی ادامه داد: مجموع تولیدات روزانه این سه موکب به حدود پنج هزار عدد ماسک می‌رسد که پس از عملیات ضدعفونی از سوی مراکز بهداشت به صورت رایگان در نقاط مختلف استان توزیع می‌شود.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی اظهار داشت: همچنین موکب‌های احباب‌الرضا(ع) محلات و  شباب‌الزینب(س) ساوه با بهره‌گیری از نیروهای جوان خود اقدام به ضدعفونی کردن مراکز خرید و معابر شهرها و روستاهای خود می‌کنند.

نجفی بیان کرد: موکب‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی اگر چه برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین سازماندهی شده‌اند، اما ظرفیت بسیار ارزشمندی به خصوص در حوزه حمایت‌های مالی دارند که در شرایط حساس می‌توان از ظرفیت آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

وی افزود: در سیلاب بهمن ماه امسال در بلوچستان بیش از ۱۰ موکب استان مرکزی به این منطقه اعزام شدند که سه موکب همچنان در حال فعالیت و امدادرسانی به هموطنان سیل زده هستند.

بیش از ۶۰ موکب در نقاط مختلف استان مرکزی به ثبت رسیده است.

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتاخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :