کدخبر : 24266 |

اوقاف ‌و امور خیریه استان تهران با اجرای برنامه های متنوع پذیرای مردم انقلابی بود


همزمان با یوم الله دهه فجر و ۲۲ بهمن‌ ماه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران پذیرای مردم غیور و همیشه در صحنه تهران بود.

مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان تهران در گفت وگوبا خبرنگار بقاع نیوز، با اشاره براجرای برنامه های متنوع در ایستگاه فرهنگی و پذیرایی ویژه ۲۲ بهمن برای اولین بار از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برنامه مثل سردار (دل نوشته‌های مردمی خطاب به سردار شهید سلیمانی که قرار است در کتابی مستقل چاپ و در نمایشگاه کتاب عرضه شود)، پرفورمنس ترامپ (تحلیل شخصیت ترامپ به همراه توییت زنده مردم به اکانت ترامپ و مقامات استکباری) اشاره کرد.

وی همچنین تصریح کرد: علاوه بر پذیرایی برنامه‌های سرگرمی کودکان با عنوان شوت استکبار ،پرندگان خوشحال ،نقاشی و گریم کودکان، گوی و میدان و فکر و بکر و دیگر در غرفه های کودکان می باشد.
عبداللهی یادآور شد :در این غرفه نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه ۲۰۲۰ (معرفی دستاوردها و خدمات نظام اسلامی پس از انقلاب)، غرفه شهدای مقاومت و عکس یادگاری با سردار سلیمانی، معرفی موقوفات و برکات نیات پاک واقفان ارجمند و طرح‌هایی مثل مراکز افق، شمیم حسینی، تربیت حافظین قرآن کریم و غیره … و نشانه (بررسی سبک زندگی شهدا به همراه معرفی امامزاده ها نیز جانمایی شده است.
خاطرنشان کرد:در ایام دهه فجر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران جشن انقلاب اسلامی در ۹۰ بقعه، زنگ انقلاب اسلامی در ۳۰ مدرسه، برپایی ۱۰ ایستگاه خدمات پزشکی و برگزاری ۳۰ محفل انس با قرآن کریم را در برنامه‌های خود داشته است.
ایستگاه فرهنگی و پذیرایی ویژه ۲۲ بهمن از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در خیابان انقلاب، ضلع جنوب غربی دانشگاه تهران نبش خیابان ۱۶ آذر به متراژ ۲۵۰متر واقع شده است.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :