کدخبر : 24256 |

طرح مشارکتی حاج قاسم سلیمانی در راستای پشتیبانی از جبهه مقاومت


همایش نسل سلیمانی ها در آستان شیخ صدوق ابن بابویه شهرری با حضور شماری از مسئولان شهرستان ری و جمعی از خانواده شهدا و دانش آموزان برگزار شد.

معاون فرهنگی اوقاف خبر داد: ایجاد وقف جمعی برای تقویت جبهه مقاومت

به گزارش بقاع نیوز ، حجت الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف وامورخیریه کشور در همایش نسل سلیمانی ها که در آستان شیخ صدوق ابن بابویه شهرری با حضور شماری از مسئولان شهرستان ری و جمعی از خانواده شهدا و دانش آموزان برگزار شد، اظهار داشت: طرح وقف جمعی در حال آماده سازی بوده و با نام طرح مشارکتی حاج قاسم سلیمانی در راستای پشتیبانی از جبهه مقاومت تا ۲۲ بهمن و اربعین سردار سلیمانی ایجاد و اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری پس از شهادت سردار سلیمانی کلید واژه قوی شدن برای حرکت به سوی پیشرفت و مبارزه با ظلم را دادند، افزود: تمام ملت ایران خواستار حمایت و تداوم جبهه مقاومت هستند.
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور خاطر نشان کرد: آثار نقش و حضور سردار سلیمانی و جبهه مقاومت در منطقه نمایان شده است.
وی ادامه داد: استکبار جهانی و دشمنان مکتب اسلام و قرآن درصدد از بین بردن آزادی خواهی در منطقه بودند اما حضور سردار سلیمانی آنها را از تحقق اهدافشان دور و مایوس کرد.
عادل خاطر نشان کرد: شهادت سردار سلیمانی جوشش و موج عظیمی در زمینه حمایت از جبهه مقاومت را به وجود آورد.
این مسئول اضافه کرد: هیچ گونه شک و شبهه ای در زمینه خواست ملت ایران برای تقویت جبهه مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویان و استکبار مخصوصا آمریکا و اسرائیل وجود ندارد.
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: تبیین شهدا در جبهه مقاومت و همچنین سردار سلیمانی از برنامه های اوقاف به شمار می رود.
وی افزود: ملت ایران باید خود را از بعد علمی، اقتصادی و ایستادگی در برابر دشمنان قوی کند.
عادل اضافه کرد: اگر چه حاج قاسم سلیمانی شهید شد اما خون شهدا موجب عزت و اقتدار ایران شد و پایه های ظلم و استکبار را به لرزه درآورد.
این مسئول یاد آور شد: خون شهدا زمینه ساز فروپاشی کاخ ستم و متزلزل شدن پایه های ستم در جهان خواهد شد.
در پایان این مراسم از خانواده های شهید وحید زمانی نیا و مصطفی محمد میرزایی تجلیل شد.

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتمعارفشهدامدافعان حرماخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :