کدخبر : 24227 |

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت ایام دهه فجر


سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه‌ای فرا رسیدن دهه فجر و طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

بقاع نیوز: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سازمان اوقاف و امور خیریه اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا

«و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى باطل همواره نابودشدنى است»

(سوره اسرا آیه ۸۱)

انقلاب اسلامی ایران در حالی وارد چهل و یکمین سال از عمر پر از حماسه خود می‌شود که علی‌رغم مواجهه با انواع و اقسام تحریم‌های ظالمانه و مقابله با لشکر شیاطین و طواغیتِ جهانی و مستکبرانِ هوادار نظامِ سلطه بخصوص آمریکای تروریست در نبرد تمام‌عیار اقتصادی و عرصه‌های دیگر در اوج اقتدار داخلی و تاثیرگذاری خود بر کشورهای جهان به سر می‌برد.

آری؛ این انفجارِ ادامه‌دار و تاریخ‌ساز نور که با رهبری امام خمینی رحمت الله علیه و جانفشانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، واقعه کوچکی نیست که بدین سادگی‌ها گرد فراموشی روی آن بنشانند و خون سرخ شهیدانش را کمرنگ و بی‌اثر جلوه دهند.

سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تاکید بر لزوم اجرای دقیق تمام منویات مقام معظم رهبری در زمینه گام دوم انقلاب اسلامی، فرا رسیدن دهه فجر و طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد و تمام توان و ظرفیت خود را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های مختلف دهه فجر در امامزادگان و بقاع متبرکه و اماکن دیگر به کار می‌گیرد.»

انتهای پیام/

 

مربوطه به : أماكن مذهبياخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :