کدخبر : 24190 |

بیستمین همایش ملی مهندسی سطح به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود


بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر، ۱۵ الی ۱۷ بهمن ماه آینده به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

بقاع نیوز:بیستمین همایش ملی مهندسی سطح با محوریت ” فناوری سطح در مهندسی پزشکی” به طور تخصصی به بیان مشکلات صنعتی در این زمینه و ارایه راهکارهای آن خواهد پرداخت.

ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی و پوستر، سخنرانی های کلیدی توسط استادان برجسته و مدیران صنعت، برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنایع و شرکت های دانش بنیان و برگزاری کارگاه های آموزشی، از جمله برنامه های بیستمین همایش ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان شده است.

علوم و فناوری سطح در مهندسی پزشکی، علوم و مهندسی سطح در صنایع، آنالیز تخریب و تخمین عمر تجهیزات صنعتی، از جمله مهم ترین موضوعات بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر است که کارشناسان صنعت نیز با ارایه گزارش ها و ایده های فنی در قالب مقاله های کوتاه، سعی در پیشبرد این علم در کشور خواهند داشت.

در بخش دیگر این همایش، کارگاه های آموزشی با موضوعاتی همچون “مهندسی آسیب قطعات صنعتی و فراکتوگرافی پیشرفته”، “جوشکاری سطحی و رویه سختی برای مقابله باسایش”، “مهندسی پوشش های نانوساختار سخت و مقاوم ایجاد شده به روش “PVD، “کشت سلول روی داربست های مهندسی بافت”، “فرایند اصلاح سطح نانو مواد برای کاربردهای پزشکی” ، “کاربرد آنالیز های پیشرفته XPS & ToF-SIMS  در مهندسی سطح و مهندسی پزشکی”، برگزار می شود.

گفتنی است: بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر از ۱۵ تا ۱۷ بهمن ماه، به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی http://surfaceseminar.ir مراجعه نمایند.

مربوطه به : آخرین عناویناجتماعیاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :