کدخبر : 24187 |

طبخ روزانه ۹ هزار پرس غذای گرم در مناطق سیل‌زده


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی از طبخ روزانه ۹ هزار پرس غذای گرم ( هر وعده سه هزار پرس غذای گرم) برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان توسط موکب خراسان‌جنوبی خبر داد.

طبخ روزانه 9 هزار پرس غذای گرم در مناطق سیل‌زده

بقاع نیوز: موسی جوینده،در خصوص آخرین کمک‌های انجام‌شده از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان‌جنوبی در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: در این راستا یک موکب در قالب موکب اربعین استان از روز چهارشنبه ۲۵ دی‌ماه در این مناطق مستقر شدند.

وی با بیان اینکه امروز آخرین روز فعالیت این موکب در مناطق سیل‌زده است، بیان داشت: این موکب روزانه ۹ هزار پرس غذای گرم (هر وعده سه هزار پرس غذای گرم) را برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان طبخ می‌کند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی از استقرار موکب دوم طی روزهای آینده در مناطق سیل‌زده خبر داد و عنوان کرد: خدمات ارائه‌ شده در مناطق سیل‌زده شامل توزیع بسته‌های معیشتی (برنج و چای و قند و روغن)، نان و کلوچه محلی و توزیع مصالح ساختمانی از جمله سیمان است.

جوینده مهم‌ترین نیازمندی‌های مناطق سیل‌زده را مصالح ساختمانی برای ادامه روند بازسازی منازل و سرویس بهداشتی و حمام ذکر و مطرح کرد: از نظر تغذیه‌ای وضعیت مردم به حالت عادی رسیده و از همه مهم‌تر نیازمند پول نقد هستیم چراکه اگر وجوهات نقدی باشد می‌توان براساس نیاز سیل‌زدگان تصمیم‌گیری و اقدامات را پیش برد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم استان می‌توانند جهت کمک به سیل‌زدگان وجوهات نقدی خود را به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۵۶۶۷۹۷۵ واریز نمایند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :