کدخبر : 24158 |

مراسم ختم قرآن در مساجد چهارمحال و بختیاری برای جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی برگزار شد


حجت‌الاسلام طاهری از برگزاری مراسم ختم قرآن در مساجد چهارمحال و بختیاری برای جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی توسط روحانیون این استان خبر داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تسلیت به خانواده جانباختگان این حادثه افزود: برای همه ما، این حادثه سخت و سنگین بود، این عزیزان، فرزندان ما و هم وطنان ما بودند و همه ایرانیان خود را در غم خانواده آنان شریک می دانند؛ خداوند متعال روح آنان را متعالی و آرامش و صبر و شکیبایی و اجر به خانواده آنان و همه ما عنایت کند.

وی ادامه داد: به همین مناسبت با همکاری هیئت های مذهبی استان و توسط روحانیون مستقر، طرح هجرت و ائمه محترم جماعات مساجد، مراسم ختمی برای این عزیزان و تسلی خاطر بازماندگان در بقاع متبرکه، حسینیه ها و مساجد سراسر استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد.

حجت‌الاسلام طاهری بدین وسیله از  حضور تمامی مردم ولایت مدار و با بصیرت استان در این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشاء برگزارشد تشکرو قدردانی کرد.

پایان پیام/

مربوطه به : آخرین عناوینعتبات عالياتأماكن مذهبيمساجدتكيه،حسينيه وهیئت هامعارفشهدامدافعان حرمدین و اندیشهدیگر حوزه هاعلماعرفااخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :