کدخبر : 25468 |

معرفی بلبل صادقیه مداح روشندل کربلایی رضا غلامرضا زاده‎


این مداح روشندل که هم اکنون امام جماعت روستای فیض آباد نوق رفسنجان می باشد.قادر است  هر سه نوبت  وقت نماز را از مسیر منزل تا مسجد، خودش تنهایی با پای پیاده طی نماید.

به گزارش خبرنگار بقاع خبر از رفسنجان: کربلایی رضا غلامرضا زاده فیض ابادی در سال ۱۳۶۱ هجری شمسی در روستای فیض آباد نوق رفسنجان نابینا به دنیا آمد.  از اول ابتدایی تا دیپلم  نحصیلاتش را در مدرسه استسنایی شهرستان رفسنجان  گذراند. مدرک کارشناسی الهیات علوم قرآنی حدیث را از دانشگاه شهید باهنر کرمان اخذ کرد.

از سال ۱۳۷۵ تا سال ۱۳۹۳ همه سال در رشته قرائت و ترتیل قران و رشته های اذان و احکام صاحب عناوین زیادی شده است و همچنین در سال ۱۳۹۰ در کنگره بزرگ علمی امام صادق علیه السلام کشوری در شهر کرد عنوان مدیحه سرای برتر را کسب نمودند.

ایشان با یاری خداوند توانسته است در زمینه مداحی  ۸سبک بسازد . سبکهای مداحی ایشان بنامهای اهل بیت ( ا. امام علی  ۲٫ امام حسن  ۳٫ امام حسین    ۴٫ امام سجاد   ۵٫ امام صادق   ۶٫ امام کاظم   ۷٫ امام رضا ..و ۸٫امام زمان )علیهم السلام نام گذاری شده اند.

هم اکنون امام جماعت روستای فیض آباد نوق  رفسنجان می باشند   با اینکه نابینا میباشد قادر است  هر سه نوبت نماز جماعت را از منزل تا  مسجد خودش با پای پیاده طی نماید. از آنجایی نامبرده خادم معنوی امام صادق علیه السلام و مبلغ کاروان صادقیه رفسنجان می باشد در تمام جلسات  ذکر توسلش با صلوات خاصه امام صادق علیه السلام شروع و با توسل به آن حضرت ختم می نماید.

وی در جمع دوستان به بلبل صادقیه مشهور می باشد.برای اطلاع بیشتر  چنانچه دوستان مایلند  درفضای مجازی صدایشان را بشنوند و کسب فیض نمایند.

مادر ارجمند حضرت بی بی ام فروه سلام الله علیها *** http://umfarwah.blogfa.com/

با نوای ایشان پخش میگردد.

انتهای پیام/

خبرنگار:احمد تقی نژاد

 

مربوطه به : آخرین عناوینأماكن مذهبيمساجدتكيه،حسينيه وهیئت هافرهنگیفضای مجازیاخبارپایگاهاخبارقرآنی

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :