کدخبر : 25428 |

زندگی‌نامه‌ای مختصر درباره شهید بزرگوار و جاویدالاثر «ابراهیم هادی»


سلام بر ابراهیم “، کاری‌ است از موسسه شهید ابراهیم هادی که در قالب زندگی‌نامه‌ای مختصر و با ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و جاویدالاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است.

بقاع خبر: ” سلام بر ابراهیم “، کاری‌ است از موسسه شهید ابراهیم هادی که در قالب زندگی‌نامه‌ای مختصر و با ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و جاویدالاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این کتاب حاصل بیش از ۵۰ مصاحبه با خانواده، یاران و دوستان آن شهید است. این اثر برای اولین‌بار در سال ۸۸ منتشر شده و تاکنون همواره به عنوان یکی از کتاب‌های پرمخاطب در حوزه دفاع مقدس معرفی می‌شود.

این کتاب تلاش دارد تا از گذر خاطرات و گفته‌های دیگران، شخصیت ابراهیم هادی را به عنوان یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس به مخاطب معرفی کند. در این راه، کتاب با استفاده از بیانی داستان‌گونه بر روایت‌های کتاب جذابیت بخشیده است.

موسسه شهید ابراهیم هادی یک موسسه مردم‌‌نهاد است که کار خود را با جمع‌آوری خاطرات این شهید آغاز کرده و امروز بیش از ۶۰ عنوان کتاب با موضوع شهدای کمتر شناخته شده دفاع مقدس و مدافع حرم منتشر کرده است. موسسه‌ای که فعالیتش مصداق بارز آتش به اختیارهاست،‌ آتش به اختیارهایی که در شهرستان‌های مختلف خاطرات شهدا را گرداوری کرده و سرگذشت آن‌ها را برای مخاطبان نسل جوان خواندنی می‌کنند.

انتهای پیام/

محمد حامدی

 

مربوطه به : فرهنگیادبیات و نشرمعارفشهدادین و اندیشهاخبارپایگاهمعرفی کتاباخبار

کلمات کلیدی: , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :