کدخبر : 24096 |

ویژه‌برنامه گرامیداشت ۹ دی در بقاع متبرکه شاخص سمنان برگزار می‌شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: ویژه‌برنامه گرامیداشت ۹ دی‌ماه در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: به‌منظور گرامیداشت حماسه‌آفرینی مردم ولایتمدار ایران اسلامی ویژه‌برنامه‌هایی در روزهای هشتم، نهم و دهم دی‌ماه در بقاع متبرکه استان در حال برگزاری است.

وی افزود: این ویژه‌برنامه‌ها و نشست‌های بصیرت افزایی با حضور خادمین بقاع متبرکه، اصحاب وقف و موقوفات، مردم، بسیجیان و کارکنان اوقاف استان در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: نهم دی‌ماه روزی ماندگار و برگ زرینی بر تاریخ جمهوری اسلامی ایران است و ملت هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی در این یوم‌الله بار دیگر با میثاق با ولی امر خود به میدان آمدند و نقشه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی را نقش بر آب کردند.

وی گفت: در روز نهم دی‌ماه مردم بار دیگر مشت محکمی به دهان دشمنان کوبیدند و نشان دادند تا پای جان به ‌نظام و انقلاب خود پایبندند.

.حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی با اشاره به نقش مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف افزود: در جریان فتنه‌ی ۸۸ عده‌ای در تلاش برای براندازی نظام بودند و مردم ولایتمدار در روز نهم دی‌ماه ۸۸ به صحنه آمده ضمن خلق حماسه‌ای دیگر انزجار خود را از عاملان این فتنه‌ به نمایش گذاشتند.
وی خاطرنشان کرد: مردم در نهم دی‌ماه سال ۸۸، بار دیگر دفاع و پایبندی از آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین بینش و بصیرت انقلابی خود را نشان دادند و با بصیرت و بینش از افرادی که علیه نظام حرکت کرده و به پرچم‌های عاشورا جسارت کردند، اعلام برائت کرده و بر روی آرمان‌های امام و انقلاب محکم ایستادند.

انتهای پیام/

 

مربوطه به : آخرین عناویناجتماعیاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :