کدخبر : 23846 |

شاهرودی‌ها ۴۰ هزار عدد کیک به موکب امامزادگان در مهران ارسال کردند


سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود گفت: با همت مردم شهرستان شاهرود و از محل کمک‌های مردمی، نذورات بقاع متبرکه و نیات منطبق، ۴۰ هزار عدد کیک و کلوچه به موکب امامزادگان استان در مهران ارسال شد.

به گزارش بقاع نیوزبه نقل از ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشی  اظهار کرد: خدمت‌رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین توفیقی است که نصیب عاشقان و محبان خواهد شد و ما افتخار می‌کنیم که به‌واسطه فعالیت در اداره اوقاف و امور خیریه در تحقق این مهم نقش داریم.

وی افزود: در همین راستا با توجه به برگزاری حرکت عظیم پیاده‌روی اربعین و برپایی موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان سمنان در مرز مهران، به‌منظور خدمت‌رسانی و ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران از چندی پیش رایزنی با خیرین آغاز شد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهرود تصریح کرد: با پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با کمک خیرین، متولیان موقوفات و همچنین از محل نذورات بقاع متبرکه و نیات مرتبط  توانستیم تعداد ۴۰ هزار عدد کیک و کلوچه خریداری کرده و به موکب ارسال کنیم.

وی گفت: ارزش ریالی این محموله بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون ریال می‌باشد که از شهرستان شاهرود  جهت ارسال به موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان سمنان در مرز مهران ارسال شد.

حجت‌الاسلام بخشی با اشاره به اینکه این محموله با کمک همه مردم شهرستان شاهرود و شهر بسطام تهیه‌ شده است، خاطرنشان کرد: کمک‌های خیرین و متولیان موقوفات شهرستان شاهرود و شهر بسطام و تمام کسانی که ما را در این امر مسیر خیر و ثواب همراهی کرده‌اند در موکب امامزادگان در مرز مهران بین زائران توزیع خواهد شد و ان شاالله این عمل خیر مورد قبول حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام  قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتاجتماعیاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :