کدخبر : 23840 |

هزینه پارکینگ خودرو زائران در تمام مرزها شبی ۵ هزار تومان است


دبیر کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین گفت: هزینه پارکینگ خودرو زائران اربعین در تمام مرزها شبی پنج هزار تومان است و این نرخ مطابق با سال گذشته است.

هزینه پارکینگ خودرو زائران در تمام مرزها شبی ۵ هزار تومان است

به گزارش بقاع نیوز به نقل از رادیو اربعین، مجید عبداللهی ضمن بیان اینکه ۴۴۰ هکتار پارکینگ برای خودروهای عمومی در شهرهای مرزی اختصاص‌یافته است، اظهار داشت: هزینه پارکینگ خودرو زائران اربعین در تمام مرزها شبی پنج هزار تومان است و این نرخ مطابق با سال گذشته است.

وی با بیان اینکه در مرز شلمچه ۲۵۰۰ دستگاه خودرو در پارکینگ اربعین شلمچه که در منطقه آزاد اروند وجود دارد پارک شده است، افزود: در مرز چذابه نیز ۶۰۰ خودرو پارک شده است و هزینه هر شب پارک خودرو در استان خوزستان پنج هزار تومان دریافت می‌شود.

دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین با اشاره به اینکه استان خوزستان میانگین پارک خودرو در این منطقه را شش شب معادل ۳۰ هزار تومان از زائر دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: در مرز مهران پارکینگ‌ها میانگین پارک خودروها را ۱۰ شب معادل ۵۰ هزار تومان اعلام کرده و از زائران در روز ابتدا به‌عنوان ورودی دریافت می‌کنند.

عبداللهی با تأکید بر اینکه دریافت بیشتر از این نرخ غیرقانونی است و با متخلفان در این عرصه به‌شدت برخورد می‌شود، اضافه کرد: پیگیری حواشی افزایش نرخ کرایه‌ها در پارکینگ‌های مرزی در دستور کار قرار دارد.

منبع:مهر

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتاجتماعیاخبار اربعیناخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :