کدخبر : 23731 |

برگزاری دومین یادواره ۸۰ شهید درآستان مقدس امامزاده محمد کرمان


رییس اداره اوقاف و امور خیریه ی ناحیه دو شهرستان کرمان از برگزاری دومین یادواره بزرگداشت ۸۰ شهید دوران دفاع مقدس محله امامزاده محمد (ع) شهر کرمان خبر داد.

  به گزارش بقاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام سید رضا فاطمی رییس اداره اوقاف و امور خیریه ی ناحیه دو شهرستان کرمان گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام دوران هشت سال جنگ تحمیلی، دومین مراسم بزرگداشت ۸۰ شهید محله امامزاده محمد (ع) شهر کرمان برگزار می شود.

   وی افزود: این مراسم با حضور خانواده معظم شهداء و ایثارگران مسئولان نهادها و سازمانها و دعوت عمومی از همه مردم شهید پرور شهر کرمان پنجشنبه (۴ مهر ماه) بعد از نماز مغرب و عشاء در صحن امامزاده برگزار می شود.

   حجت الاسلام فاطمی یکی از اولویتهای مهم اجرای برنامه های  فرهنگی و ملی سازمان اوقاف در  امامزادگان عظیم الشان را در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری ،مبنی بر تبدیل این اماکن مقدس به قطب فرهنگی کشور دانست .

   وی تصریح کرد: برای این مراسم تبلیغات اطلاع رسانی نصب بنر و بیلبورد همراه با پخش بیش از ۴ هزار بروشور ،تراکت و دعوت نامه انجام شده و در همین راستا بیش از ۸۰ خادم افتخاری امامزاده برای همکاری در نظم برگزاری این مراسم ساماندهی شدند.

    حجت الاسلام فاطمی گفت: این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام مهدوی نژاد از اساتید برجسته کشوری با روایت گری سردار حسنی سعدی، مدیر کل پیشین بنیاد شهید و امور ایثارگراناستان و خاطره گویی سردار مطهری، جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان همراه خواهد بود.

    رییس اداره اوقاف و امور خیریه ی ناحیه دو شهرستان کرمان ضمن اعلام آمادگی سازمان بسیج استان، شهرداری وبنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور همکاری دربرگزاری این مراسم تصریح کرد: تجلیل از خانواده معزز شهداء و جانبازان همراه با هدیه اهدایی از سوی امامزاده از برنامه های پایانی این مراسم بزرگداشت است.

مربوطه به : اخبارپایگاهأماكن مذهبيمعارفشهدااخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :