کدخبر : 23661 |

استقبال هیئت های مذهبی از “طرح شمیم حسینی”


معاونت فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاکدشت از استقبال هیئت های مذهبی از “طرح شمیم حسینی” خبرداد.

معاونت فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه پاکدشت در گفت و گو با خبرنگار بقاع نیوز،  با اشاره به برپایی نمایشگاه شمیم حسینی در امام زاده طالب(ع) تصریح کرد: نمایشگاه شمیم حسینی در آستان امامزاده طالب با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

مجتبی خاش ضمن اعلام اجرای این طرح برای اولین بار در کشور گفت:طبق نظرسنجی های انجام شده و ثبت نظرات  مراجعین هیات های مذهبی شهرستان پاکدشت درخصوص اجرای طرح شمیم حسینی درآستان مقدس امامزاده طالب(علیه السلام ) این طرح مورد استقبال واقع شده است.

وی با اشاره به آمار هیئت های ثبت شده در شهرستان پاکدشت نصریح کرد: در شهرستان پاکدشت ۲۵۶ هیئت و حسینیه به ثبت رسیده و  ۲۰۰هیئت مستمر و پویا تحت پوشش این طرح می باشند.

معاونت فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه پاکدشت در خصوص مراحل دریافت حواله افزود : مسئولین هیئت های مذهبی ابتدا با مراجعه به غرفه پذیرش و  تایید مدارک توسط نماینده سازمان اوقاف و امور خیریه،تبلیغات اسلامی وشورای هیئت های مدهبی مستقر در نمایشگاه، در مرحله بعدی از  غرفه دوم حواله خرید اقلام را در دو نسخه دریافت نمایند.

وی افزود: این نماشگاه شامل غرفه های موادغذایی جهت پخت نذری، ظروف یکبارمصرف، غرفه کتیبه، غرفه محصولات فرهنگی، غرفه لوازم صوتی تصویری،غرفه صلواتی و…… می باشد.

مجتبی خاش خاطرنشان کرد:  این نمایشگاه، از روز سه شنبه ۱۲ تا پنج شنبه ۱۴شهریور در آستان امامزاده طالب (ع) دایر می باشد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :