کدخبر : 23531 |

همایش بانوان ولایی در ۹ امامزاده شاخص استان برگزار می‌شود


معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: همایش بانوان ولایی در آستان مبارک ۹ امامزاده و بقعه شاخص استان  برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع نیوز،حجت الاسلام مهدی توسلی اظهار کرد: همایش بانوان ولایی، همزمان با عید سعید غدیر در آستان مبارک امامزادگان و بقاع شاخص استان شامل امامزاده ابراهیم کنگاور(ع)، امام زاده حسن(ع) اسلام آبادغرب، امامزاده احمد(ع)  سنقر، امامزاده باقر(ع) بیستون، امامزاده مهدی(ع) هرسین، امامزاده ابراهیم(ع) تاقبستان، بقعه سیده فاطمه، مسجد صاحب الزمان(عج) و بقعه احمدبن اسحاق شهرستان سرپل ذهاب برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این همایش در اکثر امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان از ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد، از عموم بانوان مومن و ولایی استان برای حضور در این همایش دعوت کرد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین در روز عید غدیر از صاحبان نام‌های “علی”، “حیدر”، “امیر” و”امیرعلی” در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان تجلیل خواهد شد.
توسلی در ادامه اشاره‌ای هم به برنامه امسال اوقاف برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در عید غدیر داشت و افزود: در کشور قرار شده ۲۸۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شوند که سهم استان کرمانشاه از این تعداد آزادی چهار زندانی است.
وی با بیان اینکه انتخاب این زندانیان بدون دخالت استان و از سوی سازمان مرکزی زندان ها و با نگاه به نوع جرم و رصد رفتار زندانی در زندان انجام شده، افزود: برای آزادی این چهار زندانی قریب ۸۰ میلیون تومان از محل درآمدهای موقوفات مرتبط استان و کمک‌های خیرین تامین شده است.
منبع:شبستان

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :