کدخبر : 23507 |

تمهیدات لازم در بقاع امامزادگان برای رفاه زائرین اندیشیده شود


عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه درشهرهای مذهبی و بزرگ مانند شهر مقدس قم بقاع امامزادگان پذیرای تعداد زیادی از مسافران هستند گفت: در این میان لازم است هم از ظرفیت این مراکز برای تبیین شعائر مذهبی استفاده کرده و هم تمهیدات لازم برای آسایش و امنیت این عزیزان اندیشیده شود.

تمهیدات لازم در بقاع امامزادگان برای رفاه زائرین اندیشیده شود

به گزارش بقاع نیوز به نقل از خبرنگار فارس حسن طلایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از قم، با بیان اینکه درشهرهای مذهبی و بزرگ مانند شهر مقدس قم بقاع امامزادگان پذیرای تعداد زیادی از مسافران هستند اظهار کرد: در این میان لازم است هم از ظرفیت این مراکز برای تبیین شعائر مذهبی استفاده کرده و هم تمهیدات لازم برای آسایش و امنیت این عزیزان اندیشیده شود.

وی با تاکید بر اینکه یکی از بقاع امامزادگانی که ظرفیت بسیار مناسبی ازاین حیث دارا بوده امامزاده عبدالله در ورودی جعفریه است خاطرنشان کرد: در حال حاضر این مکان مقدس شرایط مناسبی از جهت رفاهی و… دارا نیست و باید مسئولان استانی در راستای رفع این مهم اقدامات لازم را انجام دهند تا از ظرفیت ویژه این مراکز استفاده لازم صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر قم نمونه موفق این مساله را ساماندهی و افزایش خدمات رفاهی در بقعه امامزاده جمال‌الدین عنوان کرد و افزود: در این بقعه با تکمیل زیرساخت های مناسب شاهد اسکان مسافرین بیشتر و تسهیل در رفت و آمد زائران کریمه اهل بیت(ع) از این مسیر هستیم.

وی با تاکید بر نقش شهرداری در حوزه افزایش اقبال و حضور مردم در بقاع متبرکه امامزادگان تصریح کرد: شهرداری کلانشهر قم در این خصوص می تواند شروع کننده نهصت اثرگذاری در شهر مقدس قم با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه و سایر نهادهای ذی ربط باشد.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :