کدخبر : 22980 |

 با اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه شهرستان پاکدشت


امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان پاکدشت با ویژه برنامه های متنوع پذیرای زائرین روزه دار در ایام ماه مبارک رمضان می باشند.

حجت الاسلام حمیدرضا بیگدلی در گفت وگو با خبرنگاربقاع نیوز،از آغاز به کار مبلغین اعزامی سازمان اوقاف در امامزادگان وبقاع متبرکه شهرستان پاکدشت خبرداد و گفت:  با مطلع زیبای خورشید ماه مبارک رمضان و شروع طرح ضیافت الهی سازمان اوقاف، امامزادگان وبقاع متبرکه شهرستان پاکدشت نیز با توجه به اهمیتی که به لحاظ محور مواصلاتی حرم مطهر رضوی و دروازه جنوب شرق استان تهران دارند، با ویژه برنامه های خود در خور شان مبارک بقاع متبرکه، با حضور مبلغین و کارشناسان دینی و به همت دوستان فرهنگی و اداره اوقاف شهرستان پاکدشت آماده خدمت رسانی به زائرین روزه دار می باشد .

 

مدیر گروه مبلغین اعزامی به امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان پاکدشت در ادامه با اشاره به دیگر برنامه های اوقاف در ماه مبارک رمضان افزود: در قالب این طرح سخنرانی و پاسخگویی به شبهات در بقاع متبرکه و  جلسات تفسیر قرآن در ماه مبارک رمضان نیز برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این برنامه ها که بعضا در خور سطح کشوری است به صورت دو بسته فرهنگی جهت زوار مسافر در امامزاده طالب و زوار بومی در امامزاده حسن علیهماالسلام که هر کدام حائز جایگاه فرهنگی کشوری در طرحهای مختلف هستند، تهیه شده است ویژه برنامه هایی از قبیل مناجات و برنامه لحظات ملکوتی سحر، افطار ساده با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، کرسی ثابت و مستقر توسط اساتید حوزه و دانشگاه جهت پاسخگویی به زوار محترم و محفل انس با قرآن با حضور قاریان کشوری و بین المللی و .. برگرار می شود.

مربوطه به : آخرین عناویناخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :