کدخبر : 22951 |

آغازنام‌نویسی سفرهای عتبات ویژه ماه رمضان


مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از نام‌نویسی زائران اعزامی به عتبات عالیات ویژه ماه مبارک رمضان از دوشنبه ۹ اردیبهشت خبر داد.

نام‌نویسی سفرهای عتبات ویژه ماه رمضان از فردا آغاز می‌شودبه گزارش بقاع خبر، مرتضی آقایی از نام‌نویسی زائران اعزامی به عتبات عالیات ویژه ماه مبارک خبر داد و گفت: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ماه مبارک رمضان می‌توانند از امروز روز دوشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه جاری به سامانه عتبات به نشانی www.atabat.org.ir مراجعه کنند.

وی به بیان اینکه بسته‌های مختلف اعزامی برای ماه مبارک رمضان جهت حضور زائران در عتبات در نظر گرفته‌شده است، افزود: ثبت برای نیمه اول ماه مبارک رمضان از هفته گذشته آغازشده بود و از دوشنبه به‌منظور ثبت‌نام در نیمه دوم ماه مبارک رمضان نام‌نویسی‌های انجام خواهد گرفت.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان افزون بر اعزام زائران در قالب بسته‌های هفت‌روزه، بسته‌های ۱۴، ۱۰ روزه در نظر گرفته‌ایم که بر اساس تقاضای زائران تعداد آن کاهش یا افزایش خواهد یافت.

وی درباره هزینه‌ها و جزئیات ثبت‌نام زائران برای اعزام در ماه مبارک رمضان یادآور شد: هم‌زمان با آغاز نام‌نویسی قیمت‌های نهایی بسته‌های زیارتی به زائران عزیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع:بولتن نیوز

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :