کدخبر : 22811 |

حال و هوای بهار در امامزاده طالب ع پاکدشت در جاده زیارتی امام رضا ع


امامزاده طالب ع  با برنامه های متنوع فرهنگی میزبان مسافران و زائران ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا ع می باشد.

 

معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه پاکدشت درگفت و گو با خبرنگار بقاع خبر ضمن تبریک سال نو گفت: آستان مقدس امامزاده طالب ع طبق روال سنوات قبل با برگزاری خیمه های معرفت و تدارک برنامه های متنوع فرهنگی از جمله: خیمه تخصصی مشاوره، خیمه تخصصی کودک ، خیمه تخصصی ورزشی و دیگر برنامه ها در خدمت زائران و مسافران نوروزی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال بی نظیر عزیزان از برنامه ها به ویژه از غرفه کودک امسال مساحتی بالغ بر۳۰۰ متر را برای برگزاری خیمه ها درنظر گرفتیم و تقریبا ۶۰ متر را به غرفه کودک اختصاص دادیم.

مجتبی خاش با اشاره به موقعیت سوق الجیشی این آستان در بین امامزادگان استان تهران و  حضور مبلغین حوزوی و دانشگاهی افزود: علاوه بر واقع شدن این آستان در مسیر زیارتی امام رضا ع، اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با استفاده از مبلغین خبره حوزوی و دانشگاهی نیز خود عاملی است که باعث استقبال بی نظیر زائران و مسافران نوروزی و کسب رتبه برتر این آستان برای چندین سال متوالی شده است.

معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف پاکدشت با اشاره به حضور زائرین از سایر کشوهای آسیایی،اروپایی و عربی در این آستان خاطرنشان کرد:  ما در برنامه آرامش بهاری ارائه خدمات به این عزیزان را هم پیش بینی کرده ایم.  متخصصین ما در خیمه های معرفت پاسخگوی این عزیزان نیز می باشند. دست نوشته های موجود از این زائران حاکی از رضایتمندی آنان از ارائه خدمات و به ویژه برخورد متخصصین می باشد.

وی در پایان از تدارک چادر به تعداد کافی برای اسکان زائران در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: طرح آرامش بهاری از ۲۸ اسفند آغاز و تا روز ۱۵ فروردین ادامه دارد.

انتهای خبر/

 

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :