کدخبر : 22799 |

اسکان اضطراری مسافران و سیل زدگان فارس در بقاع متبرکه


شیراز – مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از اسکان ضروری مسافران و سیل زدگان این استان در حسینیه ها، مساجد و حرم مطهر امامزادگان خبر داد.

اسکان اضطراری مسافران و سیل زدگان فارس در بقاع متبرکه

 

 

 

 

حجت الاسلام عباس موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز همدردی با سیل زدگان استان اظهار داشت: برای رفاه حال مسافران نوروزی و نیز هم استانی‌های سیل زده با هماهنگی هیئت امنا و مدیران درهای حسینیه‌ها، مساجد و نیز بقاع متبرکه استان باز بوده و این افراد می‌تواند در این اماکن اسکان پیدا کنند.

وی با اشاره به تداوم بارندگی‌ها و هشدارها در خصوص وقوع حوادث غیرمترقبه اظهار داشت: مسافران و سیل زدگان استان می‌توانند تا عادی شدن اوضاع در حسینیه‌ها، مساجد و بقاع متبرکه اسکان داشته باشند.

توزیع ۱۵ هزار پرس غذای گرم در فارس

حجت الاسلام موسوی از توزیع ۱۵ هزار پرس غذای گرم از امروز پنجم فروردین به مدت ۵ روز در استان خبر داد و گفت: از امروز به مدت پنج روز با همکاری موقوفه معزالوزاره فارس طبخ و توزیع غذای گرم در بین مسافران نوروزی و سیل زدگان امروز استان انجام می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس اضافه کرد: در این راستا از غروب امروز با توزیع اولین دور غذای گرم هر روز به مدت پنج روز سه هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین مسافران و سیل زدگان توزیع می‌شود.

حجت الاسلام موسوی در خصوص مناطق و نحوه توزیع غذای گرم گفت: با همکاری ستاد بحران مناطق مورد نظر مشخص و از غروب امروز دوشنبه توزیع غذا آغاز می‌شود.

امروز در اثر وقوع سیل در شیراز بیش از ۱۷ نفر از هم وطنان جان خود را از دست داده و دهها نفر مصدوم شدند.

مربوطه به : اجتماعیسیر و سفراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :