کدخبر : 22757 |

مهران مهیای میزبانی زائران راهیان نور می‌شود


یادمان‌های دفاع مقدس در شهرستان مهران از هم اکنون با انجام فضاسازی‌ها توسط خادمین آماده بازدید علاقمندان و مسافران نوروزی است.

به گزارش ایسنا، این روزها به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و استان و شهرستان‌ها خود را برای سال آینده و نوروز ۹۸ آماده می‌کنند. شهرستان مهران یکی از شهرستان‌های مرزی استان ایلام است که به دلیل مسیر اصلی عتبات عالیات در کشور در ایام نوروز مسافران زیادی این مسیر و شهر را برای گردشگری هم انتخاب می‌کنند. آنچه بیشتر باعث شده تا مسئولان به فکر توسعه و آماده سازی برای این شهر مرزی بیفتند وجود یادمان‌های دفاع مقدس در این شهرستان است.

در همین رابطه سرهنگ پاسدار روح الله جاویدان، فرمانده سپاه ناحیه مهران از آمادگی برای استقبال از کاروان‌های راهیان نور در شهرستان مهران خبر داد و گفت: یادمان‌های دفاع مقدس در شهرستان از هم اکنون با انجام فضاسازی‌ها توسط خادمین آماده بازدید علاقمندان و مسافران نوروزی است.

وی افزود: همچنین برنامه‌هایی از جمله روایتگری ایثار و رشادت شهدا، برپایی ایستگاه‌های صلواتی و برنامه‌های متنوع و آموزنده دیگر در این مناطق در دستور کار قرار دارد که در ایام نیز ادامه خواهد داشت. آشنایی با مناطق عملیاتی در راستای زنده نگه داشتن یاد شهدا و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس از تأکیدات مقام معظم رهبری است که چراغ راه را برای هدایت جوانان و تربیت اسلامی آنها روشن می‌دارد.

سرهنگ جاویدان افزود: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۳۰ هزار نفر از زائرین راهیان نور از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس بازدید کنند.

مربوطه به : آخرین عناوینأماكن مذهبياجتماعیسیر و سفرمعارفشهدااخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :