کدخبر : 22118 |

اختتامیه نمایشگاه دفاع مقدس یادبود ۲۰۰۰ شهید منطقه ۱۵در آستان مقدس امامزاده سیده ملک خاتون س


مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه آلات و ادوات جنگی در آستان مقدس امامزاده سیده ملک خاتون بعداز گل افشانی مزار شهدای گمنام و زیارت ضریح نوه امام کاظم ع، با سرود ملی ایران و نوای دعای فرج آغاز شد.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از استان مقدس امامزاده سیده ملک خاتون،این اولین بار است که در یک بقعه متبرکه نمایشگاه جنگی برپا می گردد.  و مفتخر به حضور سرداران سپاهی، امیران ارتشی و خانواده های معظم شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس می باشد.

در ابتدای مراسم محمد قیصری مدیریت آستان مقدس ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، به تشریح برنامه های نمایشگاه پرداخت و گفت: توضیحات روزانه راویان جنگ، حضور کارشناسان ادوات جنگی، برگزاری مسابقات متعدد تیراندازی و اهدای جوایز، عکس یادگاری بازدیدکنندگان با لباس های خاص جنگی و… و حضور مسئولین نظامی و انتظامی در طول برگزاری از جمله برنامه های این نمایشگاه بوده است.

در ادامه سردار سرتیپ عامری مشاور عالی رییس بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، دقایقی در خصوص لازمه روحیه ایثار در شرایط کنونی کشور سخن گفت.

امیر لطفی رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی نیروی زمینی، ازدیگر سخنرانان این برنامه پیرامون  قدرت بلاشک تسلیحاتی ایران در منطقه سخن گفت. و با تقدیر از تلاشهای نیروی انتظامی در حفظ امنیت فعلی کشور افزود: امنیت فعلی کشور  مرهون تلاش نیروهای نظامی می باشد و باید قدردان این عزیزان باشیم .

 آستان مقدس امامزاده سیده ملک خاتون،تجمیع همکاری ارتش و سپاه برای شکوه بخشیدن به یادبود دوران دفاع از حق علیه دشمن را بسیار گرانمایه میداند. و از همکاری ارجمندان سردار هاشمی دانا معاون روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، سرهنگ پاشاپور رییس ایثارگران نزاجا، سرهنگ بهداد فر فرمانده مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه نزاجا تقدیر و تشکر می نماید.

در پایان مراسم از خانواده معظم شهیدان محمدی تجلیل شد.

انتهای خبر/

خبرنگار:علی مومنی

عکاس:فاطمه داوودی

مربوطه به : آخرین عناوینمعارفشهدااخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :