کدخبر : 21655 |

همزمان با دهه امامت و ولایت کاروان های شادی غدیر در تهران به راه می افتند


همزمان با شروع دهه امامت و ولایت کاروان های شادی غدیر از عید قربان در غالب ۱۱۰ کاروان برای معرفی پیام غدیر به نسل جوان در سراسر کشور به راه می افتند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، با شروع دهه امامت به نیت امام علی(ع) ۱۱۰ کاروان شادی هر روز از ساعت ۸ صبح از میدان امام حسین(ع) تهران به نقاط مختلف شهر اعزام می شود.

هر کاروان ۵ نقطه از شهر را پوشش می دهد. علی اکبر مداحی مسئول کمیته کاروان شادی غدیر هدف از برگزاری این برنامه را انتقال پیام غدیر به نسل جوان دانست و گفت: «این کاروان ها در سراسر کشور برپا هستند.

در تهران کاروان ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب در مناطق پر جمعیت شهر حضور می یابند. یک مبلغ یا مبلغه همراه کاروان است که واقعه غدیر را به نسل جوان توضیح می دهد. همچنین مداحان نوجوان و کودک هم با مدیحه سرایی کاروان را همراهی می کنند.»

مداحی در ادامه از مداحان نوجوان و کودک دعوت کرد تا در این مراسم حضور یابند و افزود: « آستان قدس رضوی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری تهران و مناطق، سازمان اوقاف و امور خیریه، معاونت فرهنگی سپاه و بسیج، سپاه محمد رسوالله (ص) و دیگر سازمان ها و نهادها در این پویش مردمی کمک خواهند کرد. در پایان جشن هم به کودکان حاضر در مراسم هدایایی اهداء می شود.»

مربوطه به : معارفدین و اندیشهاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :