کدخبر : 21429 |

آماده سازی بسته های طرح مهر تحصیلی برای کمک به دانش آموزان نیازمند


مسئولان سازمان اوقاف در بازدید از شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف در جریان مراحل تولید و آماده سازی بسته های طرح مهر تحصیلی برای ارسال به تمامی استان های کشور در آستانه سال جدید تحصیلی قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، در این بازدید که حجت الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و حجت الاسلام ولی الله عادلی مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه حضور داشتند، قدرت الله جنگروی مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات در قالب گزارشی به تشریح فعالیت های این شرکت و مراحل آماده سازی بسته های مهرتحصیلی برای دانش آموزان نیازمند پرداخت و درباره تولیدات این شرکت توضیحاتی داد.

بر اساس این گزارش مسئولان سازمان اوقاف با بازدید از تمام بخش های تولیدی این شرکت در جریان تمامی مراحل تولید بسته های مهر تحصیلی اعم از مرحله لیتوگرافی، چاپ، صحافی، بسته بندی و در نهایت ارسال به همه استان ها قرار گرفتند.

گفتنی است طرح سراسری مهر تحصیلی هر ساله در آستانه شروع سال تحصیلی جدید با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان در موضوعات کمک به تحصیل دانش آموزان اجرا می شود. این طرح امسال هم برای ششمین سال متوالی در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :