کدخبر : 21317 |

احداث محل ذخیره آب در امام زاده احمد(ع) شهرستان نطنز


مصوبه پروژه ساخت محل ذخیره آب امام زاده احمد(ع) شهرستان نطنز با کمک شهردار و اعضای شورای شهر نظنز تصویب شد.

به گزارش بقاع نیوز، با توجه به مشکلات هر ساله آب در امام زاده احمد(ع) و نیاز مبرم به ذخیره آب در این آستان متبرکه، عملیات احداث یک محل ذخیره آب ۵۰۰ هزار لیتری آب از شنبه آینده شروع می شود.

با شروع فصل تابستان و حضور زائران در آستان مقدس امام زاده احمد(ع) مشکل کم آبی به یکی از عمده ترین مشکلات این امام زاده تبدیل شده است.

از شروع فصل تابستان تا کنون هزاران لیتر آب با کمک خیرین برای استفاده زائرین به این امام زاده واجب التعظیم اهداء شده است.

به گفته حاج آقا ابراهیمی یکی از خادمان امام زاده موقعیت جغرافیایی منطقه و کم شدن بارش ها دلیل اصلی به وجود آمدن مشکل کم آبی در شهرستان نطنز و امام زاده احمد(ع) است.

اگر چه مشکلات مالی امام زاده مانع از شروع پروژه های جدید در این آستان است، اما برای حفظ فضای سبز امام زاده نیاز به ایجاد فضایی برای ذخیره سازی آب وجود دارد. بنا بر گفته هیئت امنای امام زاده احمد(ع) با احداث محلی برای ذخیره آب می توان آب را در فصل زمستان نگهداری کرده و در تابستان برای آبیاری فضای سبز استفاده کرد.

اعضای هیئت امنای امام زاده احمد(ع) ضمن تشکر از پیگیری ها و کمک های فرماندار نطنز، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر نطنز در تامین آب مورد احتیاج  امام زاده احمد(ع) عنوان کردند: با کمک شهردار و اعضای شورای شهر نظنز اخیرا مصوبه ای برای تامین آب فضای سبز این امام زاده تصویب شده است.

انتهای خبر/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :