کدخبر : 21310 |

گفته های بانوی بهایی ازمسلمان شدنش در امام زاده حسن (ع) استان البرز


بانوی بهایی به عنوان پنجمین غیرمسلمان در کنار ضریح مقدس امام زاده حسن(ع) استان البرز با گفتن شهادتین به دین اسلام و مذهب شیعه تشرف یافت.

 به گزارش بقاع نیوز، به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه این بانوی تازه مسلمان شده، پنجمین غیر مسلمانی بود که در کنار مضجع شریف امام زاده حسن(ع) استان البرز نام خود را در لیست محبان امیرالمومنین(ع) ثبت کرد.

پیش از این دو بانوی اوکراینی، یک بانوی روسی و یک آقای فرانسوی در این آستان با گفتن شهادتین مسلمان شده بودند.

این بانوی تازه مسلمان شده در مراسمی که در آستان مقدس امام زاده حسن(ع) برگزار شد، گفت: « پس از چند سال تحقیق و مطالعه درباره ادیان و مشکلات موجود در فرقه ضاله بهاییت، دین اسلام و مذهب تشییع را برگزیدم.

با مطالعه ای که در خصوص مقام والای حضرت فاطمه الزهرا(س) داشتم علاقه مند الگو گرفتن و پیروی از راه این بانوی بزرگ جهان شدم.» وی در ادامه افزود: «هیچ دینی نمی تواند احکام و اعتقاداتی همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد. زیرا کاملترین و مفیدترین دستورات دینی، دستورات دین اسلام است.»

این بانوی تازه مسلمان شده نوع نگاه اسلام به زن را یکی از علل گرایش خود به دین اسلام عنوان کرد و گفت: «در این دین نگاه ابزاری به زن وجود ندارد و با وجود حضور زنان در عرصه های اجتماعی، کرامت و شان انسانی آنها محفوظ می ماند.»

وی درباره برخی از رفتارها در فرقه ضاله بهائیت هم گفت: «بهائیت یک تشکیلات حمایتی از سمت کشورهای ستمگر است که افراد در این تشکل به صورت ابزار مورد استفاده قرار می گیرند و همانند سربازان پیاده نظام باید دستورات صادره را انجام دهند.

سران این تشکیلات به جایگاه زن نگاهی ابزاری دارند.» این بانوی تازه مسلمان شده فضای روح انگیز امام زاده را موجب آرامش درونی خود دانست و گفت: «امروز یکی از بهترین روزهای عمرم است. فضای روح انگیزی که در این مکان مقدس وجود دارد باعث شد هنگام تشرف آرامشی درونی کسب کنم.» گفتنی است مسئولان اداره اوقاف البرز هم در این مراسم یک جلد کلام الله مجید به این بانوی مسلمان اهداء کردند.

مربوطه به : معارفدین و اندیشهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :