کدخبر : 21285 |

اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات دانش آموزی کرمان برگزار می شود


مدیر کل اوقاف و امور خیریه کرمان گفت: اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات دانش آموزی بامعرفی نفرات برتر در کرمان برگزار می شود.

به گزارش بقاع نیوز از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام اسماعیل تدینی با اشاره به  برنامه ریزی های اجرایی سازمان اوقاف در برگزاری مسابقات قرآن کریم ، به تفاهم نامه همکاری  این اداره با اداره آموزش و پرورش اشاره کرد وگفت: برگزاری مسابقات در رده سنی شکوفه ها طبق تفاهم نامه سازمان اوقاف با همکاری آموزش و پرورش با عنوان مسابقات دانش آموزی برگزار می شود.

   وی افزود: مرحله استانی  سی و ششمین دوره مسابقات  قرآن ،عترت و نماز دانش آموزی امسال در ۱۴ گروه و رشته قر آنی  برگزارشد که مراسم اختتامیه  این مسابقات نیمه دوم مرداد ماه  با تجلیل  از ۳۵۰ دانش آموز برگزیده در کرمان برگزار می شود.

   تدینی با اشاره به رقابتهای کشوری این مسابقات در استان های مشهد و تهران گفت: سهمیه استان در این رقابتها ۷۴ نفر می باشد.

    وی تصریح کرد: سال گذشته  دانش آموزان کرمانی ۱۵ سهمیه  مسابقات کشوری را کسب کردند.

   مدیر کل اوقاف استان  در خصوص پایان رقابتهای چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم استان در رده سنی بزرگسالان افزود : این مسابقات با شرکت  ۶۱۰نفر از منتخبین استان برگزارشد که از رتبه های اول تا سوم  این مسابقات طی مراسمی  تجلیل و رتبه های اول هر رشته نیز به مسابقات کشوری که مهر سال جاری در اراک برگزار می شود، اعزام می شوند/.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :