کدخبر : 21238 |

رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر معرفی شد


آئین تودیع و معارفه رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان اهر برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا خلیلی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر معرفی شد.

به گزارش بقاع نیوز از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، آئین تودیع و معارفه رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان اهر برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا خلیلی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر معرفی شد.

حجت الاسلام و المسلین محمدرضا خلیلی محمدرضا خلیلی متولد تبریز می باشد و سوابقی چون استاد حوزه علمیه، مدیر حوزه علمیه استان کردستان، معاون حوزه علمیه ولی عصر (عج) قم و مسئول امور اساتید حوزه‌های علمیه استان قم از سال ۸۱ تا سال ۹۱، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شبستر، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تبریز، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۱ و ۲ تبریز و سرپرست معاونت فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است؛ در این آیین از زحمات علی احمدزاده و کاظم میرزامحمدی، رئیس و سرپرست سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :