کدخبر : 21111 |

گفت و گو با نفر اول چهل و یکمین دور از مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف


اکبر قنبرزاد، نفر اول چهل و یکمین دور از مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف در رشته اذان، نفر دوم مسابقات کشوری در سال های گذشته و نماینده استان در ۴ دور از مسابقات سطح کشوری است.

به گزارش بقاع نیوز از روابط عمومی اوقاف استان آذربایجان شرقی،اکبر قنبرزاد، نفر اول چهل و یکمین دور از مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف در رشته اذان، نفر دوم مسابقات کشوری در سال های گذشته و نماینده استان در ۴ دور از مسابقات سطح کشوری با اشاره به برگزاری مسابقات در رشته های مختلف، اظهار داشت: برگزاری مسابقات، در رشته های متفاوت نشانگر پتانسل بالای استان در فعالیت های قرآنی است که نفرات گلچین در این رشته ها به رقابت می پردازند.

وی در پاسخ به این سوال که اهداف خود، از شرکت در مسابقات را بیان کنید ابراز کرد: هدف کلی من و عزیزان دیگر، رسیدن و تقرب به قرب الهی است که بهانه ای برای ارتقا سطح انسانی و معرفتی است و امیدواریم تا به وسیله عنایات خداوند، جزء رهروان راستین قرآن عظیم الشان باشیم.

قنبرزاد ادامه داد: امیدوارم با مسیری که در پیش گرفته ام، با آئین و مسلک قرآن و اهل بیت، بیشتر آشنا شوم و به خاطر خداوند اذان بگویم.

وی در پاسخ به این سوال که تاثیر قرآن و فعالیت های قرآنی در زندگی شخصی خود چه بوده است گفت: قرآن در لحظه لحظه و ثانیه ثانیه زندگی من تاثیر داشته است و این تاثیر را مدیون عنایات و برکات اهل بیت(ع) هستم.

انتهای پیام/

 

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :