کدخبر : 21056 |

اولین دوره بازرسی ها از عملکرد برنامه محور ادارات اجرایی و ستادی اوقاف قزوین


اولین دوره بازرسی ها از عملکرد برنامه محور ادارات اجرایی و ستادی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین با هدف کشف میزان تحقق برنامه و همچنین نوآوری در اجرای آن و استفاده از تجارب و موانع و انحرافات از برنامه از ۲۴ تیر ماه ۹۷ آغاز شد.

به گزارش بقاع نیوز از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت‌الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اظهار داشت : اولین دوره بازرسی ها از عملکرد برنامه محور ادارات اجرایی و ستادی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین با هدف کشف میزان تحقق برنامه و همچنین نوآوری در اجرای آن و استفاده از تجارب و موانع و انحرافات از برنامه از ۲۴ تیر ماه ۹۷ آغاز شد.
وی با تشریح اهداف این بازرسی ها و بازدیدها علاوه بر ادارات اجرایی و ستادی در حوزه پروژه های عمرانی در اماکن مذهبی اظهارداشت: بازدید از پروژه‌های عمرانی و فعالیت‌های فرهنگی به منظور آشنایی با مشکلات در راستای عمران و آبادانی و توسعه امور فرهنگی در امامزادگان استان نیز در این مرحله از بازرسی ها مورد توجه قرار می گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان افزود: در ضمن بازدید از امامزادگان و بقاع متبرکه استان می توان با جمع آوری آمار و اطلاعات کامل برای استفاده از پتانسیل‌ و ظرفیت‌های موجود منطقه در مورد فعالیت‌های آتی عمرانی و فرهنگی برنامه‌ریزی‌ کرد.
سعید رحیمی کارشناس بازرسی و پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین نیز گفت: هم‌ زمان با آغاز فصل گرما و برای ارتقاء خدمات‌ رسانی به زائران و مسافران در امامزادگان و بقاع متبرکه و همچنین بررسی نحوزه بازسازی و  توسعه اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه، روند اجرایی کنترل می شود.
وی ادامه داد: در اجرای این طرح چند تیم نظارتی و بازرسی با حضور معاونین توسعه منابع و پشتیبانی و فرهنگی و اجتماعی و روسای ادارات بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه، حقوقی و ثبتی ، تحقیق و کارشناسان مالی غیرعمومی ، حراست ، بازرسی، روابط عمومی و مدیرکل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین بازدید می‌شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :