کدخبر : 21059 |

آغاز به کار ویژه نامه پویش “امامزادگان سرزمین من”


این پویش شامل مجموعه تولیدات رسانه‌ای در قالب‌های تلویزیونی، رادیویی، عکس نوشته و گرافیک‌های مفهومی ویژه معرفی و تکریم و توجه به امامزادگان و نقش و تأثیر این مکان‌های معنوی در نشاط و پویایی خانواده‌ها و فضای کلی جامعه ایرانی و نیز نقش آفرینی مثبت زیارت‌های معنوی در زندگی شخصی است.

به گزارش بقاع نیوز از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در این خصوص اظهار داشت: پویش #امامزادگان_سرزمین_من ، توسط پرتال فرهنگی راسخون وابسته به معاونت فرهنگی، اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شده است. این پویش شامل مجموعه تولیدات رسانه‌ای در قالب‌های تلویزیونی، رادیویی، عکس نوشته و گرافیک‌های مفهومی ویژه معرفی و تکریم و توجه به امامزادگان و نقش و تأثیر این مکان‌های معنوی در نشاط و پویایی خانواده‌ها و فضای کلی جامعه ایرانی و نیز نقش آفرینی مثبت زیارت‌های معنوی در زندگی شخصی و روابط اجتماعی افراد و استفاده بهینه از فرصت حضور در صحن و سرای امامزادگان، در فضای مجازی تولید و منتشر شده است.
وی ادامه داد:پویش #امامزادگان_سرزمین_من ، حرکتی است هدفمند با موضوع نشاط و تربیت، پیوند و سبک زندگی پایدار زیر سایه حضرات و نوادگان پاک و مقدس ائمه معصومین علیهم السلام که در صدد است تا گفتمان لذت زیر سایه معنویت و زیارت را جریان سازی نموده و مکان‌های معنوی و از جمله حرم امامزادگان مقدس را وارد سبد سیاحتی و تغدیه روحی روانی مردم نماید.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در خاتمه اظهار داشت : بخش‌ها و آیتم‌های مختلفی برای این حرکت فرهنگی_رسانه‌ای در فضای مجازی تدارک دیده شده است که از حیث تنوع قالب و محتوا کم‌نظیر می باشدمی‌باشد.

برگزاری همایش امامزادگان در استان قزوین در دهه کرامت

‎ ستاد برگزاری دهه کرامت و تکریم امامزادگان در اوقاف تشکیل شده و دراین راستا فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اشاره به اهمیت امامزادگان گفت: همایش بزرگداشت امامزاده حسین(ع) به منظور تجلیل از نقش امامزادگان در ترویج معارف اسلامی و احیای ارزش‌های حسنه در دستور کار است.
وی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاهی برای معرفی امامزادگان پیش‌بینیشده مسابقه کتابخوانی به صورت گسترده در زمینه موضوع زیارت و امامزادگان برگزار می‌شود.
وی افزود: برنامه‌های متنوعی از سوی این اداره‌کل برگزار می‌شود که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری جشن تکریم و بزرگداشت امامزادگان در دربیش از ۸۳ بقعه در دهه کرامت اشاره کرد.
حجت‌الاسلام مجیدی بیان کرد: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با رسالتی خطیری که در حوزه وقف دارد در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌هایدهه کرامت بیش از پیش تلاش کرده تا این دهه در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه ایناستان برگزار شود.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :