کدخبر : 21020 |

اجرای گروه پسران خورشید با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد


گروه منتخب پسران خورشید اجرای اثری متفاوت با عنوان «نشان محبت» را با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان تیرماه برگزار خواهند کرد.

به گزارش بقاع نیوز از خبرگزاری شبستان، پیمان جمشیدی، مدیر مجموعه فرهنگی هنری پسران خورشید در این زمینه به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: این اثر با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کهگیلویه و بویراحمد قرار است تا پایان تیرماه تولید شود.
وی اظهار داشت: شعر این قطعه را محمدرضا تیموری نژاد شاعر خوش ذوق و قریحه هم استانی سروده و اجرای آن را نیز گروه منتخب پسران خورشید بر عهده دارند.

مدیر مجموعه فرهنگی هنری پسران خورشید با بیان اینکه خدمت و فعالیت برای اهل بیت علیهم السلام دارای اجر دنیوی و اخروی است، اضافه کرد: از همه پتانسیل و ظرفیت گروه پسران خورشید، تیم آهنگسازی و اجرایی برای تولید هرچه بهتر این اثر استفاده خواهیم کرد.
جمشیدی هدف از تولید این اثر را ابراز عشق و علاقه به ساحت مقدس ائمه اطهار علیهم السلام دانست و ادامه داد: در این قطعه هنری سعی در معرفی هرچه بهتر فرهنگ مذهبی استان و نشان دادن علاقه مندی مردم شریف هم استاتی جهت اهدای کمک های خود برای بازسازی حرم های اهل بیت و هرچه باشکوه تر برگزار کردن حماسه اربعین حسینی شده است.

وی گفت: این قطعه سرود آئینی قرار است سوم مردادماه امسال، همزمان با میلاد باسعادت امام رضا (علیه السلام) به صورت زنده از شبکه دو سیما در ویژه برنامه ملی نشان محبت رونمایی و اجرا شود.

 

مدیر مجموعه فرهنگی هنری پسران خورشید گفت:  به پاس قدردانی از زحمات اعضای این گروه در تلاش هستیم تا پایان شهریور ماه امسال، تعدادی از اعضای این گروه را با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات و سپاه فتح استان به کربلای معلی اعزام کنیم.

 

شایان ذکر است، گروه سرود پسران خورشید کانون فرهنگی هنری الرحمن مسجد صاحب الزمان (عجل الله) یاسوج پیش از این نیز توانست سه آلبوم هشتمین خورشید، سجده عشق و نسل حماسه را در سطح کشوری تولید نماید.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :