کدخبر : 20957 |

از انتصاب رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تا انتصاب سرپرست دفتر امور بانوان در کرمانشاه


با ابلاغ حکم از سوی استاندار کرمانشاه، جعفر همتی به عنوان رئیس “ستاد بازسازی عتبات عالیات استانداری و ادارات تابعه” منصوب شد و با ابلاغ حکم از سوی رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و استاندار کرمانشاه چند انتصاب جدید در استانداری انجام شد.

به گزارش بقاع نیوز به نقل از خبرگزاری کرمانشاه، طی حکمی از سوی مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، جعفر همتی به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استانداری و ادارات تابعه منصوب شد. متن این حکم بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای جعفر همتی

سلام علیکم

با عنایت به نامه مشاور و نماینده محترم وزیر در ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت کشور و با توجه به تعهد، تجارب، سوابق ارزنده، به موجب این ابلاغ به عنوان “رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استانداری و ادارات تابعه” منصوب می‌شوید.

امید است با توجه به ظرفیت‌های موجود مجموعه‌های تابعه و جذب مشارکت کارکنان در ستاد و صف با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان در امر مقدس و معنوی خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بویژه بازسازی بسط، گسترش و بهسازی عتبات عالیات با اتکاء به خداوند منان در کمک به این کار خداپسندانه اقدام نمائید.

توفیقات شما را در انجام شایسته این مهم را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

همچنین با ابلاغ حکم از سوی رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، حسین شیروانی مسئول امور ورزشی استانداری به عنوان مربی تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان ایران منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، حسین شیروانی مسئول امور ورزشی استانداری کرمانشاه, قهرمان اسبق پاورلیفتینگ آسیا وجهان به عنوان مربی تیم ملی دانشجویان ایران جهت اعزام به مسابقات دانشجویان جهان در کشور چک منصوب شد.

همچنین با ابلاغ حکم استاندار کرمانشاه، سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منصوب شد.

طی حکمی از سوی مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، سعیده فهیم به عنوان سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منصوب شد.

سرپرست جدید دفتر امور بانوان و خانواده استانداری پیش از این معاون دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه بود.

همچنین با ابلاغ حکم از سوی استاندار کرمانشاه، جعفر همتی به عنوان رئیس “ستاد بازسازی عتبات عالیات استانداری و ادارات تابعه” منصوب شد.

طی حکمی از سوی مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، جعفر همتی به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استانداری و ادارات تابعه منصوب شد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :