کدخبر : 20745 |

برنامه ویژه عطر عاشقی در روز جمعه بیست و دوم تیرماه


در جهت تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی کشور ارتباط زنده ای روز جمعه از امامزاده سید ابراهیم زنجان با شبکه پنج برنامه عطر عاشقی برقرار خواهد شد.

به گزارش بقاع نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، بهزاد شکوری، مسوول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان زنجان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان گفت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی کشور ارتباط زنده ای روز جمعه از امامزاده سید ابراهیم زنجان با شبکه پنج برنامه عطر عاشقی برقرار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در این برنامه مراسم سخنرانی و دعای ندبه از امامزاده سید ابراهیم(ع) پخش خواهد شد، گفت:  در این برنامه امام جمعه و استاندار زنجان هم حضور خواهند داشت.

این مقام مسوول به دیگر برنامه های این نهاد در طول سال هم اشاره کرد و گفت: جشن ولادت علوی، اکمال دین نبوی از دیگر برنامه هایی است که در روز عیدغدیر اجرا می شود.

شکوری ادامه داد: به منظور ترویج ازدواج آسان، اتاق عقدی در محل امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان پیش بینی خواهد شد.

مسوول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان زنجان افزود: با همکاری کمیته امداد و بهزیستی استان زنجان جهیزیه هایی با همراهی خیرین تهیه خواهد شد تا پس از مراسم عقد به خانواده های تحت پوشش اهداء شود.

وی همچنین به طرح مهر تحصیلی و اهداء لوازم التحریر به دانش آموزان خانواده های نیازمند اشاره کرد و گفت: از محل اجرای امینانه نیات یک هزار بسته لوازم التحریر با ارزش هر بسته ۵۴ هزار و ۱۰۰ تومان از سوی این سازمان تهیه و در اختیار این دانش آموزان قرار می گیرد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :