کدخبر : 20799 |

اقدامات عمرانی در دو امامزاده شناخته شده حوزه شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد


نشست دکتر یحیی کمالی پور نماینده منتخب مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان برگزارشد.

به گزارش بقاع نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان  نشست دکتر یحیی کمالی پور نماینده  منتخب مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان برگزارشد.

  دکتر کمالی پور ضمن تبریک  انتصاب حجت الاسلام تدینی به عنوان  مدیریت جدید  اوقاف استان گفت: با توجه به سبقت و سابقه تاریخی موقوفات کرمان، این استان  از ظرفیت و پتانسیل های زیادی در خصوص وقف برخوردار است. وی بااشاره به اینکه ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی اوقاف متناسب با جایگاه کسانی که در حوزه وقف کار می کنند مهم است.افزود : امیدواریم با مدیریت جدید شاهد توسعه همه جانبه ورشد موقوفات و آبادانی اماکن متبرکه استان باشیم.

کمالی پوراظهار کرد : آستان مقدس امامزاده سلطان سید احمد (ع) بخش درب بهشت  و امامزاده عبدالله بخش مردهک، دو امامزاده شناخته شده حوزه شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد می باشندکه تا کنون اقدامات عمرانی زیادی از سوی خدمت گزاران و خیران در راستای  اجرای طرح های جامع عملیاتی صورت گرفته است.

  وی ساختمان وفضای معنوی درخور شأن اماکن متبرکه را در بین مردم مهم توصیف کرد و گفت: در استان امام زاده های شناخته شده و دارای شجره نامه زیادی داریم که طرح عملیاتی مشخص ندارندو نسبت به انها کوتاهی شده است و از این رو نمایندگان استان  آمادگی هر گونه  همکاری در جهت رفع موانع موجود با اوقاف را دارند.

    حجت الاسلام اسماعیل تدینی در این دیدار ضمن توفیق و خرسندی خود  در مدیریت اوقاف استان افزود: تمام تلاش خود  و سایر همکاران استان در جهت  ارتقاء فرهنگ وقف و امامزادگان عظیم الشان، خدمت به مردم شریف  و موقوفات استان می باشد.

   وی با بیان اینکه اجرای طرح های اجرایی در اماکن متبرکه نیاز به اختصاص بودجه عمرانی لازم  و تکمیل طرح جامع عمرانی می باشد، افزود: نیاز است خیرین گرانقدر و نمایندگان مجلس در اجرای طرح های عمرانی و توسعه حرم مطهر امامزادگان با اوقاف همکاری نمایند تا بتوانیم در این حوزه روند رو به رشدی داشته باشیم.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :