کدخبر : 20693 |

مدیرکل جدید اوقاف خوزستان معارفه شد


مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان امور باحضور قائم مقام سازمان و مسئولان استانی در تالار شهید مطهری اهواز برگزار و حجت الاسلام مرتضی خاکباز منصوب و حجت‌الاسلام طباطبایی از این سمت تودیع شدند.

به گزارش بقاع نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان امور باحضور قائم مقام سازمان و مسئولان استانی در تالار شهید مطهری اهواز برگزار و حجت الاسلام مرتضی خاکباز منصوب و حجت‌الاسلام طباطبایی از این سمت تودیع شدند.

در این مراسم از حجت‌الاسلام سیدمحمد طباطبایی، مدیرکل سابق اوقاف استان خوزستان و تودیع و حجت الاسلام مرتضی خاکباز نیز معارفه شد؛ وی پیش از این در سازمان اوقات و امور خیریه لرستان مشغول به فعالیت بود.

همچنین حجت‌الاسلام مرتضی خاکباز با تقدیر از نماینده ولی فقیه در خوزستان و استاندار استان، گفت: خوزستان امامزادگان واجب‌التکریم و منزلگاه پیامبر خدا(ص) است و خون‌‌های متبرکی ریخته شده است و در نقطه به نقطه آن دلاورمردان تاریخ‌ساز شدند.

وی با اشاره به این‌که در اوقاف و امور خیریه استان خوزستان دو هدف اساسی را دنبال می‌کنیم، افزود: تبدیل بقاع به قطب فرهنگی براساس بیانات رهبرمعظم انقلاب نیازمند تکمیل زیرساخت‌ها است تا بتوان در جهت نشر فرهنگ وقف، قرآن کریم و اهل بیت(ع) قدم برداشت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان بیان کرد: احیای موقوفات و آبادانی بقاع متبرکه می‌تواند زنگار جهل و فقر را از نظام از بین ببرد؛ وقف را می‌توان به کمک جامعه اسلامی گسترش داد.

به گزارش تسنیم، این مراسم باحضور اقشار مختلف مردم، آیت‌الله شفیعی، عضو مجلس خبرگان رهبری، حاجتی، رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان، آیت‌الله حسن‌زاده، امام جمعه موقت اهواز و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در اهواز برگزار شد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :