کدخبر : 20673 |

احداث چهار هزار واحد مسکونی محرومان


کمیته امداد استان گیلان امسال برنامه‌های حوزه ساخت مسکن محرومان را با شدت بیشتری ادامه می‌دهد و در این راستا با کمک سایر نهادها عملیات احداث و نوسازی ۴ هزار واحد مسکن محرومان را به انجام می‌رساند.

به گزارش بقاع نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ کمیته امداد استان گیلان امسال برنامه‌های حوزه ساخت مسکن محرومان را با شدت بیشتری ادامه می‌دهد و در این راستا با کمک سایر نهادها عملیات احداث و نوسازی ۴ هزار واحد مسکن محرومان را به انجام می‌رساند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان عنوان کرد:‌ یکی از شاخصه‌های اصلی توانمندسازی محرومان، در حوزه ساخت مسکن برای این قشر ‌است به همین علت کمیته امداد گیلان به‌ویژه در چند‌ساله اخیر برنامه‌های خود را در قالب ادامه نهضت ساخت مسکن دنبال می‌کند.

محمدی از ساخت بیش از ۳ هزار واحد مسکونی محرومان در گیلان خبر داد و تصریح کرد:‌ کمیته امداد استان گیلان در این راستا با استفاده از ظرفیت‌های بالای سپاه ‌این تعداد از واحدهای مسکونی را با همکاری بنیاد مسکن استان ‌ساخته و تحویل صاحبانش داد.

وی از تخصیص اعتبارات ویژه دولت جهت ادامه نهضت ساخت مسکن روستایی محرومان خبر داد و بیان داشت:‌ در سفری که معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به گیلان داشت اعتبارات بسیار خوبی برای کمیته امداد استان در این راستا در نظر گرفته شد.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان به مطالبه‌گری مردم از این نهاد تأکید کرد و اظهار داشت:‌ کمیته امداد استان گیلان با همکاری رسانه‌ها و صدا و سیما آمادگی دارد کلیه فعالیت‌های خود را به ویژه در حوزه مصارف صدقات به اطلاع مردم و شهروندان برساند.

محمدی تکمیل بانک اطلاعاتی محرومان و مستمری‌بگیران کمیته امداد گیلان را ضروری خواند و افزود:‌ در این راستا از مردم خوب و فهیم استان گیلان نیز تقاضا داریم هر کجا محرومی و خانواده‌ای را دیدند که نیازمند کمک‌ها و حمایت‌های ویژه است حتماً به این نهاد اطلاع‌ دهند.

وی به سایر برنامه‌های متنوع کمیته امداد استان گیلان اشاره کرد و ابراز داشت:‌ اعزام تعداد بسیار زیادی از خانواده‌های تحت پوشش این نهاد به عتبات عالیات و مشهد‌مقدس که در حال حاضر به شوق زیارت تغییر نام پیدا کرده از جمله این اقدامات فرهنگی انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان انواع برنامه‌های ارائه شده در کانون‌های فرهنگی را نیز برشمرد و عنوان کرد:‌ در این مراکز انواع فعالیت‌های قرآنی،‌ آموزش احکام و سبک زندگی اسلامی،‌ فعالیت‌های ورزشی و برگزاری کلاس‌های آموزش صنایع دستی ‌دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :