کدخبر : 20651 |

طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه استان خراسان شمالی اجرا می شود


حجت الاسلام علی اکبر صفری معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از اجرای طرح نشاط معنوی در ۴۵ بقعه متبرکه و از ۱۶ تیرماه تا ۳۱ مردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز، به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام علی اکبر صفری، معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با اشاره به اینکه سال گذشته حدود هشت هزار نفر در طرح نشاط معنوی حضور یافتند، به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: این طرح طی سال گذشته در سطح ۴۲ بقعه متبرکه استان برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه طرح نشاط معنوی امسال در ۴۵ بقعه متبرکه استان از ۱۶ تیرماه سال جاری آغاز و تا۳۱مردادماه امسال ادامه دارد، اظهارداشت: برپایی کلاس های اوقات فراغت، خیمه های معرفت، قرائت و آموزش قرآن کریم، مفاهیم و حفظ، بیان احکام و مباحث اعتقادی، اردوهای زیارتی، ورزشی و تفریحی به منظور آشنایی با بقاع متبرکه در دستور کار قرار دارد.

 

حجت الاسلام صفری یادآورشد: هنوز جمع بندی کامل این طرح انجام نشده بنابراین تعداد مبلغان بومی و غیر بومی اعزامی در این طرح مشخص نیست.

 

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با اشاره به اجرای این طرح برای دانش‌آموزان همه پایه‌های تحصیلی، خاطرنشان کرد: طرح تابستانی نشاط معنوی برای سه رده سنی کودکان، نوجوانان و جوانان و در دو گروه خواهران و برادران برگزار می‌شود.

 

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در طرح تابستانی نشاط معنوی تا هفته اول تیرماه سال جاری ‌فرصت دارند با مراجعه به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :