کدخبر : 20465 |

تکریم و تقدیر از تلاش‌های ۱۲ ساله مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان


مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کرمان گفت: مراسم تکریم و تقدیر از تلاش‌های ۱۲ ساله مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان همراه با معارفه مدیر کل جدید با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع نیوز، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روح الله رستمی گفت: حجت الاسلام محمد قاسمی زاده از سال ۱۳۸۵ در رأس مدیریت اوقاف استان قرار گرفت و با تلاش زیرمجموعه خود تا کنون خدمات شایان توجه و ارزنده‌ای را به دستگاه اهل بیت (ع) و آبادانی موقوفات استان را در کارنامه ۱۲ ساله مدیریتی خود داشته است.

وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های مستمر این مدیر نمونه کشوری اداره کل اوقاف استان علاوه بر قرار گرفتن در طیف الف. ادارات سازمان اوقاف از سال ۹۰ تا کنون در ارزیابی‌های سالیانه کشوری این اداره رتبه اول را در بین ادارت سازمانی اوقاف کسب نموده است.

رستمی گفت: ساخت تالار بزرگ احسان ماندگار، احیاء باغ موقوفه فتح آباد، احیاء و مرمت خانه حاج آقا علی رفسنجان، بزرگترین خانه خشتی وقفی جهان وتحول عظیم در موقوفات قابل سرمایه گذاری در استان تنها بخشی از کارنامه موفقیت این مسئول در راستان می‌باشد.

وی تصریح کرد: مراسم تکریم و معارفه مدیر کل جدید صبح روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی، نماینده، ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از مسئولین استان برگزار و حجت الاسلام تدینی مدیر کل اسبق اداره اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان به عنوان مدیریت جدید اوقاف استان منصوب ومعرفی خواهدشد.

این مراسم همراه با افتتاح تالار احسان و خانه موقوفه حاج آقا علی همراه خواهد بود.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :