کدخبر : 20291 |

شرکت ۱۷۰۰ دانشجو در هفدهمین مراسم اعتکاف دانشجویی در جوار حرم مطهر رضوی


هفدهمین اعتکاف دانشجویی مشهد با شرکت ۱۷۰۰ دانشجو از ۲۷ لغایت ۲۹ ماه مبارک رمضان به مدت سه روز در حرم مطهر رضوی درحال برگزاری است.

به گزارش بقاع نیوز، دانشجویان مشهدی مانند سنت هرساله در ایام ماه مبارک رمضان به مدت سه روز از هیاهوی این روزهای شهر دور می شوند و به عبادات و تزکیه نفس در حرم مطهر رضوی می پردازند.نوید حبیبی، مسئول هیات ودیعهالحسین (ع) و مسئول اعتکاف دانشجویی مشهد مقدس درباره این اعتکاف گفت: هفدهمین اعتکاف استادان، نخبگان و دانشجویان مشهد مقدس مانند سال های گذشته از ۲۷ الی ۲۹ ماه مبارک رمضان (۲۲ الی ۲۴ خرداد ۹۷) به مدت سه روز در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
حبیبی از شرکت بیش از ۱۷۰۰ نفر معتکف در این مراسم خبر داد و افزود: برگزاری حلقه های معرفت، سخنرانی های مذهبی و… از دیگر برنامه های این مراسم است.
مسئول اعتکاف دانشجویی مشهد مقدس یادآور شد: این آیین معنوی از سوی هیات ودیعهالحسین(ع) دانشجویان و دانش آموختگان مشهد مقدس با همکاری و توجه تولیت معظم آستان قدس رضوی و همکاری رؤسا و دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی، علوم پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :