کدخبر : 20195 |

فراخوان کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت‌الله فقیه ایمانی


این کنگره با هدف بررسی ابعاد شخصیتی آیت‌الله سید‌کمال فقیه ایمانی، فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، فردی و ترویجی وی در جهت ایجاد وقف‌های جدید با رویکرد تجلیل از این شخصیت والا برگزار خواهد شد.

فراخوان کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت‌الله فقیه ایمانی
به گزارش بقاع نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه، حجت‌الاسلام‌حسن امیری اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ وقف و تجلیل از واقفان نیک اندیش امسال کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت‌الله سید‌کمال فقیه ایمانی در اصفهان برگزار خواهد شد.
وی افزود: این عالم وارسته و واقف نیک اندیش در طول عمر با برکت خویش و از قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون وقف‌های زیادی را در جهت عام‌المنفعه از خود برجا گذاشته است و این کنگره نیز با هدف بررسی ابعاد شخصیتی آیت‌الله سید‌کمال فقیه ایمانی، فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، فردی و ترویجی وی در جهت ایجاد وقف‌های جدید با رویکرد تجلیل از این شخصیت والا برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان ادامه داد: در همین راستا نیز دبیرخانه این کنگره در معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان تشکیل شده است تا آثار این عالم برجسته و واقف نیک اندیش جمع‌آوری شده تا در قالب کتابی چاپ شود و در این کنگره رونمایی و در دسترس عموم قرار گیرد به همین جهت نیز از کلیه نویسندگان، فرهیختگان و اشخاصی که می‌توانند در جهت بررسی ابعاد شخصیت وی اطلاعاتی را در اختیار این دبیرخانه قرار دهند با معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان به شماره ۳۶۶۲۶۶۵۲ داخلی ۳۱۶۶ تماس حاصل نمایند.
امیری خاطر‌نشان کرد: براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور‌خیریه معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان در نظر دارد تا هر ساله کنگره بزرگداشت عالمان واقف را با هدف معرفی یکی از عالمان و واقفان نیک اندیش و تببین شخصیت وی در جهت ترویج فرهنگ وقف در استان برگزار کند.
کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت‌الله سید‌کمال فقیه ایمانی تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد که زمان و مکان این کنگره نیز به زودی اعلام می‌شود.
انتهای پیام/

مربوطه به : فضای مجازیمعارفدین و اندیشهعلمااخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :