کدخبر : 19817 |

شهدا قبل و بعد از شهادت در جامعه اثرگذار هستند


برگزاری یادواره شهدا تو دهنی محکمی به دشمنان اسلام است، اثر گذاری شهدا همانند مولایشان ابا عبدالله حسین (ع) برای همیشه ماندگار خواهد بود.

به گزارش خبرنگاربقاع نیوز،امیر قربانی فرمانده هوانیروز در یادواره شهدای اردیبهشت ماه به مناسبت زنده  یاد شهرام جاهدی  فرزند شهید خلبان امیر عباس جاهدی ضمن تحسین تلاش فرزندان شاهد برای این اتفاق مبارک و برگزاری بزرگترین احتماع خانواده شهدا و جانبازان گفت: خانواده شهدا الگوی کشور ما هستند و ایثارگری خانواده شهدا و جانبازان کمتر از اجر شهادت شهدا نیست.

مسئولین لشکری و کشوری از جمله میهمانان این مجلس با شکوه بودند  و همچون همیشه خانواده های گرانقدر شهدا و جانبازان از انقلاب تا جنگ،مدافعین حرم و فاطمیون با حضور خود جلوه ای صد چندان به این محفل نورانی بخشیدند.

در ابتدای این مراسم مداح و ذاکران اهل بیت علیهم السلام حاج محمد اشراقیان و حاج مجید شعبانی با مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت حال و هوای خاصی به این محفل نورانی بخشیدند.

امیرقلیچ خانی فرزند شهید و مسئول هیئت فرزندان شهدای اسلام به نمایندگی از فرزنذان شاهد ضمن عرض تسلیت به خانواده شهید جاهدی، دقایقی از فرزند شهید جاهدی سخن گفت، از گذشت ،ایثار و تلاش وی برای یاری رساندن به دیگران از دردهای نگفته شهرام از تحمل سختیهایش از سپری کردن دوران سخت بیماری و مشکلات مالی ، و در آخر حرف دل و یا گلایه شهرام فرزند شهید جاهدی  و دیگر فرزندان شاهد از مسئولین به امید اینکه شاید بتواند تلنگری به وجدان خواب آلود مسئولین بزند.

طبق سنت همیشگی این برنامه طاق شالهای متبرک به امامزاده صالح (ع ) به خانواده های شهدای اردیبهشت ماه تقدیم شد.

در پایان همه مدعوین ،اولین افطار  ماه مبارک رمضان را بر سر سفره اطعام هیات خانواده شهدا ،مهمان فرزندان شاهد بودند.

گفتنی است: این مراسم هرماه در سالن اجتماعات آستان مقدس امامزاده صالح ع برگزار می شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناوینمعارفشهدامدافعان حرماخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :