کدخبر : 19260 |

مهلت شرکت در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم تمدید شد / رقابت حافظین سوره های ملک و واقعه تا حفظ کل


مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: بنا به اعلام ستاد برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم مهلت ثبت نام تا سیم دی ماه تمدید شد.

 

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسین زارع زاده با اعلام این خبر افزود: مهلت ثبت نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا سیم دی ماه تمدید و شد و علاقه مندان می تنوانند در فرصت باقی منده از طریق پایگاه اطلاع رسانی به آدرس http://www.quranedu.ir/  در این رقابت ها ثبت نام نموده و علاوه بر دریافت گواهینامه از جوایز ارزنده آن نیز برخوردار شوند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: هر کدام از ارگان های فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه در سال های گذشته به صورت جداگانه این آزمون را برگزار می کردند که از امسال و برای اولین بار پس از شانزده دوره این اتفاق و رویداد مهم قرآنی به صورت سراسری و با هم افزایی ارگان های دولتی برگزار می گردد.

وی افزود: این آزمون در چهار موضوع کلی حفظ قرآن، ترجمه و مفاهیم قرآن ، معارف اهل بیت (ع) و انس با قرآن کریم برگزار می گردد که علاقه مندان می توانند در هر یک از این موضوعات رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

زارع زاده افزود: آزمون این دوره ویژه عموم علاقه مندان بوده و برای مثال در رشته های زیر مجموعه موضوع حفظ ، افرادی که حتی سوره های ملک و واقعه را نیز حفظ باشند می توانند در این آزمون شرکت کنند.

این آزمون به صورت هماهنگ در سراسر کشور در روز ۱۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :