کدخبر : 19238 |

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان از برگزاری دومین دوره آموزشی خادمین و فعالان اماکن متبرکه استان خبر داد


معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: تا آخر امسال ۴ دوره آموزشی ویژه ۷۰۰ نفر از دست اندرکاران اماکن متبرکه برگزار می شود.

 

حجت الاسلام سید رضا فاطمی اظهار کرد: دومین دوره آموزشی  یک روزه ویژه هیأت امنا، خدام، مدیران داخلی و مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه شهرستانهای رفسنجان ،انار،شهربابک،سیرجان و بافت در آستان امامزاده علی (ع) سیرجان برگزار می شود.

وی گفت: در این دوره آموزشی ۱۵۰ نفر از خدام و هیات امناء امامزاده ها با اصول مدیریتی و شرح وظایف خود مطابق با دستور العمل برنامه های فرهنگی امامزادگان و مباحث امنیتی آشنا می شوند.

فاطمی افزود:  طی سر فصل های آموزشی امسال  ادامه این دوره های آموزشی در شهرستانهای کرمان و بم نیز برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: به روز رسانی اطلاعات خادمین و هیئت امنا، ،تدریس دروس مختلف فرهنگی، مذهبی و آموزشی درراستای سطح آگاهی و مدیریت نیروهای انسانی با حضور اساتید مطرح استانی و کشوری از اهداف برگزاری این دوره های  آموزشی می باشد.

فاطمی  افزود: در ۱۴۳ بقعه استان بیش از یک هزار نفر خادم  افتخاری و ۶۰۰ نفر اعضاء هیئت امناء با کمترین امکانات در طول سال با افتخار و شایستگی و با تمام جدیت در راستای خدمت به این اماکن فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

مربوطه به : اجتماعیخادمین رسانه ایاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :