کدخبر : 19166 |

آغاز به کار هیئت امنای جدید امامزادگان فضل بن رضا و یحیی بن موسی (علیهما السلام) شهر محلات


🕌اولین جلسه هیئت امنای جدید امامزادگان فضل بن رضا و یحیی بن موسی (علیهما السلام) شهر محلات در دفتر امام جمعه با حضور تمامی اعضا برگزار گردید.

 به گزارش خبرنگار بقاع نیوز ازمحلات،در این جلسه پس از قرائت کلام الله مجید، رییس اداره اوقاف و امور خیریه و عضو هیئت امناء حجه الاسلام و المسلمین محمد رضا آسوده بااشاره به اهمیت بقاع متبرکه و جایگاه معنوی آن، با بهره گیری از کلام حضرت امام خمینی ره و مقام معظم رهبری مدظله العالی در تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی تاکید کردند: بقاع متبرکه محلات نیز باید در راستا ی انجام این مهم با ایجاد فضاهای مناسب جهت بهره برداری معنوی و مذهبی جهت کلیه مراسمات به عنوان  قطب فرهنگی در شهر باشند.
وی در ادامه افزودند: از اقدامات انجام شده نقشه برداری و طرح جامع بقعه متبرکه می باشد که در حال حاضر در مراحل نهایی و منتظر تصویب از طرف اداره کل فنی سازمان مرکزی در تهران هستیم.
در اذامه این نشست امام جمعه محترم و عضو محترم حجت الاسلام ربانی، نکاتی را در رابطه با قداست این مکان مقدس بیان نموده و تأکید کردند: هرچه سریعتر طرح جامع آن تصویب و اقدامات عمرانی  به صورت جدی دنبال شود.
همچنین فرماندار محترم دکتر زینی وند و جناب اقای احمدی رئیس دادگستری و سرهنگ مطلبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکاتی را در این رابطه اظهار نمودند.
در پایان نشست طبق مصوبه اعضاء محترم،حجه الاسلام و المسلمین ربانی امام جمعه محترم به عنوان رییس هیأت امناء،آقای اسفندیار امینی مدیر اجرایی و امور مالی بقعه،آقای هادی کاظمی امور عمرانی و حجت الاسلام گل محمدی به عنوان مدیر مرکز فرهنگی قرآنی بقعه متبرکه منصوب و شرح وظایف هر کدام به آنان اعلام گردید.
انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :