کدخبر : 18997 |

فرزندان شهدا، بیست و ششمین ماه تجلیل از یادگاران معزز شهدا را مطلوبتر از هرماه سپری کردند


هیات فرزندان شهدای اسلام میزبان تعداد کثیری از خانواده های شهدا،ایثارگران و همچنین هنرمندان و ورزشکاران بنام کشور در استان امامزاده صالح (ع) بود.

همه کشور و همه ملت در درجه اول مدیون شهدا، و بعد هم مدیون خانواده‌های شهدا هستند.
امام خامنه ای ۹۶/۵/۱۹

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز،هیات فرزندان شهدای اسلام در حالی که هیاهوی دربی سرخ آبی ها شهر را فرا گرفته بود، میزبانی کثیری از خانواده های شهید و ایثارگران و همچنین هنرمندان و ورزشکاران بنام کشور بود.

محفلی معنوی و شایسته به پاس قدردانی از مردانی برپا شد که جان خود را فدای آرامش و خوشی این مردم کردند تا آسوده خاطر به شور و هیجان ورزشی مشغول باشند و حتما گذشت و صبر خانواده های شهید و ایثارگران بستر این امنیت را فراهم آورده است.
فرزندان شهید، بیست و شش ماه تجلیل از یادگاران معزز شهید را مطلوبتر از هرماه سپری کردند و اینبار از خانواده های شهیدی همچون حسین فهمیده، مهدی زین الدین، حسن طهرانی مقدم (پدر موشک ایران) و نیز اصغر عبدی (برادر هنرمند محبوب اکبر عبدی) ستایش کردند.
این محفل نورانی با نوای حاج حیدر توکل و حاج محمد اشراقیان، متبرک به مدح اهل بیت س گردید. سپس مجری توانمند رسانه، آقای عبدالله روا که فرزند شهید نیز میباشد به اجرای برنامه پرداخت. هنرمندان متعهدی چون محمد سلوکی (مجری)، مهدی جلوخانی (صدابردار)، احمد پورمخبر (بازیگر) و استاد مسلم بازیگری سینما و تلویزیون آقای اکبر عبدی و همچنین قهرمانان ورزشی ملی همچون مسعود حسن زاده (قهرمان جودو آسیا) و فردین رمضانی(قهرمان رزمی جهان)، در میان خانواده های شهید و ایثارگران، حاضر شدند تا بیعت خود را برای استمرار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تجدید کنند.
در پایان تندیس هیات و طاق شال های منقش به نام شهیدان، به خانواده شهدای این ماه و هنرمندان و ورزشکاران حاضر تقدیم گردید. لازم به ذکر است هنرمند برجسته کشور آقای اکبر عبدی سخنانی ارزشمند در خصوص جایگاه والای شهدا در منظر قرآن و اهل بیت س، و همچنین از اوصاف و نحوه شهادت برادر خود شهید اصغر عبدی بیان نمودند، سپس پهلوان مسعود حسن زاده مدال آسیایی خود را به آقای اکبر عبدی بعنوان برادر شهید، هدیه نموده و اعلام کرد این مقام و مدال ها ارزشی در مقابل عظمت خانواده های شهید ندارد.

خیرنگار:علی مومنی

عکاس:رضا قرایی

 

مربوطه به : شهدااخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :