کدخبر : 18961 |

جمع‌آوری نذورات شهروندان در «نذر اربعین»


ویژه‌برنامه «نذر اربعین» با هدف رساندن نذورات شهروندان به زائران امام حسین (ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی در مراکز فرهنگی هنری تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع نیوز، همزمان با روزهای سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله (ع)، همانند سال‌های گذشته ویژه‌برنامه «نذر اربعین» در مراکز فرهنگی هنری تهران برگزار می‌شود.
در این برنامه که مرکز مشارکت‌های فرهنگی و بسیج سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران آن را ویژه اربعین حسینی برگزار می‌کنند، شهروندان نذورات نقدی و غیرنقدی خود را برای رساندن به زائران در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا اهدا می‌کنند.

اقلام خوراکی و تنقلات خشک و سبک مانند توت خشک، بادام، کشمش، فندق، پسته، قند، شکر، چای و… از جمله نذوراتی است که توسط پایگاه‌های فعال در فرهنگ‌سراها، خانه‌های فرهنگ، خانه‌های فرهنگ مشارکتی و فرهنگ‌سراهای خاص سازمان فرهنگی هنری جمع‌آوری می‌شود. همچنین در ویژه‌برنامه «نذر اربعین» امسال، قرار دادن پیام فرهنگی در نذورات از اهداف مورد نظر است.
علاقه‌مندان برای اهدای نذورات خود می‌توانند از ۲۵ مهر ماه تا ۱۰ آبان ماه به کانون‌ها و مراکز مشارکتی مناطق ۲۲ گانه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

( منبع: تسنیم)

مربوطه به : اخبارپایگاهعتبات عالياتاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :